Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tetszetős egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszetős egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Több problémám is van. Nem vagyok nagyon kövér,de van rajtam pár plusz kiló(5-10 kg - ízlés kérdése). Emellett nagyon egyszerű vagyok.Félre ne értsetek,én választottam ezt a stílust,és nagyon szeretem,nagyon én vagyok.Viszont nem hordok ízlésesen merész darabokat,a r*bi stílus meg nagyon nem az én világom. A full smink is nagyon távol áll tőlem,de még természetes hatású szempillaspirált sem használok. Amúgy nem vagyok szép,és mint írtam,az is zavar,hogy husi vagyok./Azt nem mondom,hogy nem lenne bennem lehetőség,mert tudnék meglepetéseket okozni,de rosszul érezném magam./


A leírás alapján,lehet egy hozzám hasonló lány is szekszis?

Vagy mindenképpen fontos valami kis extra?


Tudom,hogy a belső is nagyon fontos,de én most a külső vonatkozásában lennék erre kíváncsi.


2017. aug. 4. 22:13
 1/10 A kérdező kommentje:
ÉS igen,a szekszit én is X-szel írom,de hát a trágárságszűrőt ki kell valahogy cselezni :D
2017. aug. 4. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de látatlanban nem igen lehet mit mondani.
2017. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Szexi? Miért nem lehet azt ide kiírni? Mi abban a "trágár"?


Milyen magas vagy? Hány kg vagy? Hogy oszlik el a súly?


Hidd el, normális kapcsolathoz az a jó, ha nem rakod ki mindened. Smink se fontos. Ha soknak érzed a súlyodat, akkor próbálj kicsit mozogni, fogyni... 5kg lemegy hamar ha jól csinálod. Kép nélkül véleményt nehéz.. De képet nehogy küldj itt akárkinek is, mert megbánod.


Aki szeretni fog, nem azt fogja nézni, hogy mennyi a + súly rajtad.

2017. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz szekszis, olyan emberek számára, akiknek Te vagy az ízlésük, illetve szimplán szépnek találnak. :) Nekem a vékony lányok tetszenek általában, de ma láttam egy olyan (picit, kb. 10+ kiló) túlsúlyos lányt, hogy woooow... :D Szóval mindig változik ki fog meg, mint a legtöbb embernek. És ő sem volt rib ncos, nem is szeretem az olyan lányokat. A szépség pedig relatív, no para. :D
2017. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én kiírtam volna,de nem engedte át a kérdést.


Hát,az eloszlás lehetne rosszabb is,de amúgy a szerencsétlenebb eset,amikor inkább hasra,felsőtestre rakódik. :(


De amúgy vastagabb combjaim vannak,nagy fenekem,pocak, átlagos/kicsit kisebb mellek,széles váll(ezt érzem az egészben a legrosszabbnak,olyan tank vagyok).

2017. aug. 4. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ezt most ki kell próbálnom:


szexi


Átment?

2017. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Átment.
2017. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szexis
2017. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szexis is átment.
2017. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! És külön örömet okozott,mennyire megakadtatok az X-en,köszi-köszi :D
2017. aug. 7. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!