Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessünk? (15L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk? (15L)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már régóta tetszik, de egy táborban jobban megismertem, és végre el kezdtünk beszélgetni messengeren. A nővéremmel is elég jóban vannak, évfolyamtársak meg közös barátaik vannak...stb. És meg tudtam hogy én is bejövök neki. A baj csak az hogy ez a srác nagyon hallgatag, nem szokott sokat beszélni...élőben meg pláne nem. Nem szeretném hogy vége legyen a beszélgetésnek, segítsetek. (Ő 16F)
2017. aug. 3. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem aki félénk ilyenkor az még nincs kész egy kapcsolatra..16F
2017. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek a középkori kínzási módszerekről.
2017. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ŐŐ, szóval lehet azért csendes mert egy MMA harcos, Profi zsoldos katona, TEK-es aki egész nap harcol, és annyira fájnak az ütések, ha kinyitná a száját ordítana:D
2017. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha tényleg szerelmes vagy és ő is hasonlóan érez, akkor miért nincs közös témátok? Semmi olyan nem jut eszedbe, amit felhozhatnál egy beszélgetés alkalmával? Kérdezz rá, hogy érzi magát, esetleg van-e kedve beszélgetni. Ha introvertált a srác, akkor beszélj vele elvont, filozófiai dolgokról. Nem kell, hogy egyből a szerelem legyen a téma és az, hogy mikor legyen a következő randi. Ha esetleg valamelyik tantárgy iránt érdeklődik jobban, mint az átlag, akkor hozz fel neki azzal kapcsolatosan témákat, hátha szívesen osztja meg a gondolatait. De az már régen rossz, ha egy lánynak kell kezdeményeznie a beszélgetést, főleg ha a fiú is hasonlóképp érez iránta. Legyen talpraesett és álljon a sarkára. Ne feledd, hogy nem csak a külső számít. Ha sok a differencia külső és belső között, akkor máris bukott a téma. Akkor jó, ha összhangban van. Lehet valaki szép, jóképű, ha belülről viszont nem teljesen tiszta.
2017. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nahh akkor itt jövök én a képbe csak lányként.

Irtó keveset beszelek ami nem azt jelenti hogy nem állok készen egy kapcsolatra hanem azt hogy félek hogy valami rosszat mondok vagy elrontom az egészet. Meg kell nyílnom annak az illetőnek akivel akarok valamit ami néha több idòbe telik!!!

2017. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy velem is ezvan, ha valaki nagyon kell nem jön téma :'D
2017. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!