Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön az ilyen lány?

Figyelt kérdés

167 centi, 70 kiló(tudom, sok)

Viszonylag sportos, szeretek focizni éa futni

Barna haj, barna szem, fekete keretes szemüveg

Mell: B-C

Fenék az viszonylag nagy

Visszahúzódó, de ha már valakit megismer akkor totál hülye

Művészlélek (fuvolázok, zongorázok)

Egy ilyen lánnyat összejönnétek?

Igen, rólam van szó(15)


2017. júl. 30. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Zongorázás szexi és együtt zenelhetnenk 😂 (én is muveszlelek a vagyok, több demo zenem van) masik meg hogy barmikor fuvolazhatnal 😅😆😏😈😂
2017. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Simán. :)

Imádom amikor egy lány sportos.

2017. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod mondok véleményt képről, de csak ha nem zavar hogy nem szeretek focozni.
2017. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Lsp3 válasza:
Egyáltalán nem a test a lényeg manapság (szerintem) Nekem mondjuk egy 163cm magas,90 pár kilós barátnőm van és meg vagyok vele elégedve mindenhogy,(majdnem) a hisztit nem szeretem és ha elhanyagolnak. (mindenhogy) Úgyhogy simán jó csaj vagy alkatra. Az arc azért nem utolsó szempont és hogy legyen önbizalmad. 33f
2017. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#4 a 167cm mióta alacsony?:o
2017. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!