Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? 17/F

Figyelt kérdés
Új suliba mentem, és ott még a nyáron megismerkedtem egy ottani lánnyal (mármint az új osztályombeli lánnyal), nagyon sokat beszélgettünk neten, és már ott megtetszett a stílusa, sokat bókoltam neki, és ő már akkor azt mondogatta, hogy milyen jó hogy abba az osztályba megyek, akkor majd kap ő is figyelmet, meg örült neki, ha ráírtam. A suliban amikor találkoztunk kiderült, hogy jól is néz ki, és ő ragaszkodott, hogy mellé üljek. Ott is sokat beszélgettünk, és azt mondta nekem, hogy nagyon megkedvelt, aztán ragaszkodott, hogy mindenhova kísérgessem, meg ölelgetett és a vállamra hajtotta a fejét. Ha véletlenül sokat voltam más lány társaságában akkor odajött és kérdezgette, hogy miért nem vele vagyok, minek megyek mással dumálni. Sokszor írogatott rám, és nekem mindig volt rá időm, mindig kedves voltam vele, és mindig meghallgattam őt. Aztán egyszer csak nem nagyon írogatott rám, és az iskolában is ritkán jött hozzám oda, aztán nem sokkal később el is ült mellőlem, pedig semmi olyat nem tettem amivel megbánthattam volna. Kérdeztem is, hogy mi a baja, de azt mondta semmi, akkor azt mondta, szerinte semmi sem változott. Ha oda megyek hozzá akkor is alig beszél velem, és hamar elmegy, de ha én más lánnyal vagyok, akkor viszont odajön, és akkor megint ölelget, és olyankor mondogatja hogy régen beszéltünk, de akkor is csak rövid ideig beszélünk. Mi történhetett közöttünk. Miért csinálja ezt? Bocs, ha hosszú lett.

2017. júl. 2. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépsz felé, valószínűleg ezért. Szerintem oda van érted, de mivel mindig ő kezdeményez feléd, így próbálhatja felmérni, téged is érdekel-e ő. Hívd el valahova.
2017. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő pontosan egy döntésképtelen ember.
2017. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy hülye liba aki csak ki akar sajátítani de nem veszi a fáradtságot,hogy törődjön veled. De persze az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni vagy csak fogalma sincs mi van.
2017. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
egy dolgot fogadj meg, dilissel soha ne gyere össze, soha ne is barátkozz ilyenekkel. kérd számon tőle hogy mire jó ez amit csinál, mit akar tőled, mi van köztetek? ha nem tud rá értelmezhető választ adni, vagy hebeg-habog, akkor hagyd a fenébe.
2017. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudja mit akar, vagy pedig tényleg bejössz neki és így próbálja a figyelmedet magára irányítani :D
2017. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!