Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok a magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talaiszrhea kérdése:

Fiúk, mit gondoltok a magas lányokról? L/17

Figyelt kérdés
Vajon befojásolja ez, hogy később találsz barátod magadnak?

2017. jún. 28. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem bejönnek a magas lányok. Magas lány átlagos vagy sportos testalkattal is karcsúnak hat, előnyösebb mint alacsonyan.
2017. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom a magas lányokról hogy magasak. Mi mást lehetne ez alapján gondolni? :) Szerintem egyáltalán ne bedolyásol ez semmit. Legyél közvetlen barátságos, beszélgess fiúkkal, és egyszer találsz valakit, akinek tetszeni fogsz így is. Egyébként megkérdezhetném mit tartasz olyan magasnak. Tuti hogy nem is olyan vészes, csak azt hiszed. Én is voltam már olyan helyzetben, hogy külsőre nem tetszett elsőre a lány, de miután beszélgettem vele, megtetszett a személyisége, és hirtelen külsőre is megtetszett. Szóval szerintem nem igazán befolyásol semmit, meg fogadjunk hogy nem is vagy olyan langaléta (ha veszítesz írnod kell egy privátot nekem :) Na szóval én 183cm vagyok. Fogadjunk hogy te ennél alacsonyabb vagy(és még az én magasságom se számít túl soknak). Ha te nyersz akkor én írok rád :D.
2017. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt nem írtad le, hogy milyen magas vagy.

Nem mindegy, hogy 175 vagy 198 cm.


Másrészt, nem bántásból írom, de leírtál két sort, amikben több hiba is van. Lehetnél kicsit figyelmesebb is. A magad érdekében. :)


A kérdésedre pedig a válaszom az, hogy nem a magasság a legfontosabb tényező, ugyanakkor befolyásolható lehet, persze.

2017. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat és 180cm vagyok
2017. jún. 28. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol semmit. Bár nyilván ne 170es palikat keress magadnak :D
2017. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D
2017. jún. 28. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
őő, azt gondolom róluk hogy magasak..
2017. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít, az alacsony lányok szerinem cukik, a magas lányok meg máshogy szépek... :D Holt mindegy c: 16f
2017. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszenek.
2017. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2017. jún. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!