Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettünk egymásnak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettünk egymásnak egy lánnyal, de lehet összejött, összejön mással de ezt nem tudom biztosra, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jogos lenne a kérdés, ha tetszettünk egymásnak akkor miért nem csináltam semmit..ez most mindegy.

#Nemtudomhogymostmivan
2017. jún. 22. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, bár én tettem érte, csak volt köztünk távolság oszt összejött mással xdddd
2017. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kulcs szón elröhögtem magam :)

A kérdés hogy te mit akarsz?

Érdeklődd meg hogy van-e barátja,ha nincs akkor ne vesztegesd az időd,ha meg van,akkor türelem,vagy keress más lányt.

2017. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Türelem nincs és nem lesz
2017. jún. 22. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs türelmed beszélj vele. Kérdezd meg van e valakije, vagy hívd el és ott beszeljetek. Vagy már ha elhivod valahova látni fogod a reakciojabol hogy mi a helyzet
2017. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, amúgy arra nincs türelem, hogy megvárjam míg belemászik egy kapcsolatba és míg kiszál belőle...ha ez van akkor vagy figyelmen kívül hagyom, hogy kapcsolatba van vagy leteszek róla örökre.
2017. jún. 22. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor deritsd ki mi hamarabb. És megtudod hogy van e valakije, vagy nincs és érdemes-e próbálkoznod.
2017. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké
2017. jún. 22. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért érdekel?
2017. jún. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!