Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam emiatt furcsán és egy kicsit rosszul?

Figyelt kérdés

17 éves lány.

Kb. Két hete az egyik barátnőm eléggé maga alatt volt (eléggé önbizalomhiányos) és elmeséltem neki hogy nég sohasem csókolóztam amit igen tudom hogy hülyeség de már szégyelltem.

Aztán tegnap voltunk bulizni ahol egy ismeretlen srác lesmárolt (félig meddig ,mert elhúzódtam ,így csak oldalról sikerült neki).

Őszintén nem vagyok olyan lány aki mindenféle idegennel smárol.

Több szempontból is annyira hülyén érzem magam. Egyrészt ,mert van egy srác akiért nagyon régóta ,nagyon odavagyok de sajnos eléggé bonyolult a történet és miután smároltunk majdnem elsírtam magam ,mert hirtelen arra gondoltam hogy mit gondolna rólam vagy hogy vele képzeltem el az első csókomat.

Másrészt meg hogy hagytam hogy egy vadidegen megcsókoljon és ettől olyan olcsónak éreztem magam.

Normális hogy emiatt hülyén érzem magam vagy csak túlreagálom?

17/L


2017. jún. 17. 20:30
 1/6 pptomi ***** válasza:
100%
Úgy képzelted el, hogy azzal fogsz először csókolózni, akivel szerettél volna. Erre jött egy p öcs, aki nem hagyta, hogy a vágyad szerint történhessen. Nem gondolom, hogy a Te hibád.
2017. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, engem 14 évesen arcon puszilt egy fiú, akinek tetszettem és én se éreztem jól magam, kicsit ijesztő volt akkor még ez is, mert nem barátilag szánta.


Am miért baj az, hogy elmesélted, hogy még nem csókolóztál? Én se tettem 16 éves koromig és nem is volt titok.

2017. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem baj , csak manapság mindenki olyan korán kezd mindent. Hozzáteszem , nem akarok és soha nem is akartam olyan lenni aki rögtön belemegy mindenbe de így 17 évesen már kínosnak éreztem hogy még senkivel sem csókolóztam pedig nem vagyok ronda és ez elég sokat rontott az önbecsülésemen.

De most hogy így belegondolok ez az eset nem javított túl sokat , max annyi hogy túl vagyok rajta.

2017. jún. 17. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivan a sráccal? Nem jön be neki?

Beszéltél vele? Ha nem, akkor honnan tudod hogy kedvel-e vagy sem?

2017. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint az a srác, aki tetszik neked
2017. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem kínos, hogy még nem csókolóztál. Inkább legyél büszke rá, hogy csak azzal akarod akit szeretsz.


Legalábbis én inkább büszke is voltam erre.

2017. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!