Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitseg! Nagyon rosszul es...

Segitseg! Nagyon rosszul es furcsan erzem magam! Nagyon felek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanaban fajnak neha az ereim. Arra lettem figyelmes hogy luktetnek az erek az egesz testemben (kar, ujjak, lab, fej, stb.) mindenhol!! Azt vettem eszre, hogy a szivveresem eleg gyors (sokszor aprokat ver es gyorsan). Van amikor razkodik a latasom. Azt erzem, hogy furcsan aramlik bennem a ver, emiatt aludni sem tudok. Estenkent nem tudok elaludni mert erzem a szivveresem amikor fekszem az agyban, es a parnamon hogy luktetnek az erek a fejemben. Nagyon felek!!!!! Estenkent szedulni is szoktam amikor be van csukva a szemem. Mi lehet ez nagyon felek segitsetek kerlek!! Olyan mintha szivdobogas lenne az ereimben. Segitseg!!!!!!!
2016. máj. 21. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Pánikbeteg vagy és hypochonder.
2016. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi ideje érzed ezt, mi a bánatért nem a háziorvosodnál panaszkodsz?

Általában pajzsmirigy túlműködés csinál ilyen tüneteket, de mivel ezt látatlanban nem lehet diagnosztizálni, még az is lehet, hogy simán te beszéled be magadnak.

Menj az orvoshoz!

2016. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szinte semmit nem mozgok mar egy jo ideje mondjuk. Lehet tornaznom kellene?
2016. máj. 21. 12:34
 4/9 A kérdező kommentje:
El szeretnek menni orvoshoz persze,csak most jelenleg nem vagyok otthon!
2016. máj. 21. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van "szívdobogás az ereidben", különben meghalnál. Pánikbetegségnek tűnik, valószínűleg fizikailag nincs bajod. Próbálj meg erre gondolni, amikor félsz, megnyugtató, biztató gondolatokat gondolni és lassan mélyeket lélegezni.
2016. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, ez nem normalis szerintem. Eddig nem ereztem ennyire. Most kifejezetten erzem hogy luktet/dobog az er.
2016. máj. 21. 18:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha siman ulok vagy fekszem rendesen erzem es idegesito. Van amikor nem erzem, de sokszor elkezd dobogni a fejemben is.
2016. máj. 21. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen "internetes dokik" miatt dohogok, hogy miért nem mész orvoshoz :)

Pánikbeteg vagyok, a pánikroham egyáltalán nem ilyen, szóval ez nettó hülyeség.

Anyámnak viszont volt pajzsmirigy-túlműködése, és pontosan ugyanerre panaszkodott, ez nem légből kapott válasz volt.

Természetesen pontosat csak az orvos tud mondani.

Kérdező, írhatunk mi itt akármit, azzal nem leszel előrébb, viszont hosszú távon nagyon csúnya következményekkel járhat, ha egy elhanyagolt betegség, úgyhogy minél előbb oldd meg a dokit.

2016. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy te hiszel nekem. :) Tenyleg nem bekepzelem. Tegnap nem aludtam szinte semmit, hajnali 5 korul tudtam valahogy elaludni. Olvastam a pajzsmirigy tulmukodes tuneteit, es szerintem az lesz. De hamarosan elmegyek orvoshoz. :)
2016. máj. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!