Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolhat? Elbocsájtó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat? Elbocsájtó szép üzenetet olvasott amitől összetört, vagy egy könyörgést hogy béküljünk ki amit elutasít?

Figyelt kérdés

Facebookon megosztottam egy idézetet amely így szól

"I might have erased your texts, but I will never forget what you wrote . We might have stopped talking , but I will never forget your voice . We might have stopped hugging , but I will never forget how you smell . Anything we did , I will never forget." 40 perccel utána kitett egy selfie-t a szíve fölé pedig azt írta hogy "Empty"



2017. jún. 5. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az idézet számomra nem a békülést sugallja,inkább a multbéli dolgok iránt való ragaszkodást/tiszteletet. Konkrétan az idézet nem mondja ki,hogy ezek a megtörtént események jók vagy rosszak,csak azt hogy felejthetetlenek. Így ő arra gondolt mire akart,de inkább olyan elbocsájtó üzenetre hasonlít,főleg a sok feltételes mód miatt...az üres szív pedig az "érzések nélkül"-i állapotra utal. Leírtam az analizálást,hogy konkrétan mire gondol azt te kell tudd,nem tudom hogy mi történt köztetek s hogy milyen kapcsolatban vagytok,de az idézet nem igazán a békülést juttatja az eszembe.
2017. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy kinevetlek de ez k*va vicces, remélem a lánnyal azért nem a neten ranizól, meg remélem nem ott szexelsz majd a jövőben :D Lassan eljutunk odaáig, hogy mindent ott csinálunk majd :D

Amúgy ez nem más, mint sajnáltatás a múltbeli dolgok miatt. Sajnálatot próbáltál benne ébreszteni és ez szánalmas a részedről, ha valaminek vége van akkor fogd fel és ne alkalmazz ilyen gyerekes játékokat, amik a naív kislányoknál beválnak.

2017. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a "naiv kislány" ő a fiú. Megtetszett az idézet így hát megosztottam. Nem vártam semmi reakciót rá, de kaptam, nem tudom értelmezni ezért vagyok itt.
2017. jún. 5. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!