Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a lányt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismeri a lányt a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Tudom olyan kevés az esélye, de hátha, amúgy ha meglátom odamegyek majd hozzá, de kétlem hogy mégegyszer látnám, szóval kezdem is..

Olyan 165 körüli szerintem, barna haja van, zöld szeme, szeplői vannak, nagyjából 15-16 lehet, Budapesten él és a hévről a Szentléleken száll le suliba menet ahogy láttam, nem hinném hogy az Óbudai Gimibe jár, mivel nem arra ment meg ott van villamos is, szóval bármerre mehetett utána..

Ha nem ismeritek, akkor tegyetek egy imát vagy igyatok egyet és gondoljatok arra, hogy holnap lássam :D


2017. máj. 23. 18:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy eléggé csinos (legalábbis akkor az volt), szóval valószínűleg szemet szúr az embernek meg szépen is öltözködik(legalábbis akkor úgy öltözködött).
2017. máj. 23. 18:15
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem bpn lakok de hajrá :D
2017. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért köszi, amúgy a kort felesleges volt odaírnom, simán lehet hogy csak annyinak néz ki (szóval igen, az nem biztos adat!), de én azt feltételezem, hogy annyi idős.
2017. máj. 23. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
remélem megtalákod
2017. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kelemen Anna
2017. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rákerestem erre a névre facebookon és adtam hozzá ilyen város szűrőt vagy mi a fene ez, azaz csak Budapestieket adott ki és ott nem volt köztük az a lány (volt pár profilkép nélküli vagy nem embert ábrázoló profil), szóval vagy azok között van, vagy csak trollkodtál, szerintem az utóbbi szóval egészségedre :)

Köszi első válaszoló

2017. máj. 23. 20:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Keress rá Kelemen Annára a Googleban is, meglátod, miért írta az előző kedves válaszoló. Viccelt csak.. Nagyon jó vicc volt.


Ja nem.

2017. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Le kéne állni a drogokkal :D
2017. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem értem utolsó!! NEm értem!! Elmagyaráznád??
2017. máj. 28. 11:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem drogozok....
2017. máj. 28. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!