Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lany, egy hete beszelunk megallas nelkul minden nap egyenlore irasban.Nagyon jo a viszonyunk.A beszelgetes megy magatol nem kell azon agyaljak hogy jajj mit gondol majd ha ezt meg azt leirom. Barmit leirok nem haragszik meg es kedveljuk egymast nagyon.Ma ahogy beszelgetunk majd be akarom vallani neki hogy szeretem es tobbet szeretnek mint barat.Nemsokara majd talizunk is.Telefonalni meg nem telefonaltunk.Egyszer elkovettem olyan hibat hogy nem mondtam el a csajnak hogy szeretem.Ezert mas megelozott es elmondta neki elobb. Tudom hogy eloben kene de meg nem akar... de ugy gondolom ha egesz nap beszelunk akkor mar szoba johet hogy szeretem nem? Es biztos hogy o is azt mondana hogy en is teged.Mert feltekeny,sokat szivezik,mondta hogy ne hagyjam egyedul meg hogy nelkulem nincs ertelme ebren maradnia ejszaka.Szerintetek?
2017. máj. 14. 15:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Aha de o mar mondogatja nekem hogy csak az ove vagyok es senki mase.. egyertelmu hogy bejovok neki es tobbet akar.Gondolom nem allna le velem egesz nap beszelgetni ha nem erdekelnem.De igaz az egy het az meg keves de akkor is biztos hogy szivesen hallana tolem azt hogy szeretem es o is ugyanugy erezne irantam.Es nalam az hogy szeretem ebben az esetben nem az igaz szerelmet jelenti hanem hogy imadok vele beszelgetni,meghallgatom minden hulyeseget,elfogadom a hibaival egyutt,lehet vele viccelodni es semmit nem vesz szokon..Nem kell feljek attol hogy mit irok neki.Barmit leirok elfogad engem.Erzem azt a szabadsagot amikor vele beszelek,amit senki masnal.Szerintem is rossz dontes elmondani neki,inkabb kimutatni.De egesz napos beszelgetesbol boven ki lehet deriteni hogy erdeklitek e egymast. De nektek adok igazat hogy nem erdemes elmondani,mert ez meg keves ido es ez nem a valosag.Ha most elmondanam neki lehet kesobb pofara esnek, de az is lehet hogy nem
2017. máj. 15. 16:20
 12/14 anonim válasza:
Emberek, mi az, hogy nem szeretheti meg 1 hét után meg az hogy ezzel csak elijesztené? Meg hogy beteg a fiu? Ti normálisok vagytok? Én lány vagyok, a barátommal pedig lassan fél éve együtt vagyunk, és alig 1 hét sem telt el és bevallotta hogy szeret. Én meglepődtem, derajottem hogy énis szeretem. Igaz, minket még egy országhatár is elválaszt, de mindig jön hozzám esetleg én oda. Miért kellene elhalasztani? Szerintem mondd el, és tudd meg most hogy a csaj is mit akar :))
2017. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12: 1 hét alatt nem alakul tényleges szeret. Ez csak két éretlen ember túlreagálása lehet,akik alig várták,hogy végre valaki "úgy" . Ennyi idő alatt max.az érzésbe lehet beleszeretni,hogy "juhé,végre valaki érdeklődik irántam."

Most fél év elteltével mit érzel? Szeretetet? Ha igen,ez már az. Ez még mindig ugyanaz!!az érzés ,amit akkor éreztél? Valószínűleg nem,mert egy fél év alatt valóban meg lehet ismerni egy embert és gyakorlatilag ez alapján szeret meg valakit egy ember. Idő kell ahhoz,hogy valaki valakit megismerjen (ténylegesen!!!),és ezáltal érzelem alakuljon ki,márha kialakul. A szeretet a megismerés által létezhet.

Egy érett ember megismer valakit,értékeli az "eredményt",ami valamilyen érzést vált ki belőle,majd dönt,hogy akar e valamit a másiktól.

2017. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy végre valaki úgy tekint rájuk** bocsi elírtam az elején
2017. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!