Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lany, egy hete beszelunk megallas nelkul minden nap egyenlore irasban.Nagyon jo a viszonyunk.A beszelgetes megy magatol nem kell azon agyaljak hogy jajj mit gondol majd ha ezt meg azt leirom. Barmit leirok nem haragszik meg es kedveljuk egymast nagyon.Ma ahogy beszelgetunk majd be akarom vallani neki hogy szeretem es tobbet szeretnek mint barat.Nemsokara majd talizunk is.Telefonalni meg nem telefonaltunk.Egyszer elkovettem olyan hibat hogy nem mondtam el a csajnak hogy szeretem.Ezert mas megelozott es elmondta neki elobb. Tudom hogy eloben kene de meg nem akar... de ugy gondolom ha egesz nap beszelunk akkor mar szoba johet hogy szeretem nem? Es biztos hogy o is azt mondana hogy en is teged.Mert feltekeny,sokat szivezik,mondta hogy ne hagyjam egyedul meg hogy nelkulem nincs ertelme ebren maradnia ejszaka.Szerintetek?
2017. máj. 14. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, kíméld meg magad tőle, meg amúgyis nemet mondana neked, nem akarlak megbántani de iszonyat suttyónak tűnsz.
2017. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. Egy hét alatt senkit nem lehet szeretni.

2. Ha ezt elmondanád neki,őszintén szólva elég bizarr lenne. Ha nekem egy hét után mondaná valaki,én menekülnék,mert az ilyen ember vagy gyermeki, vagy valami pszichés problémái vannak érzelmi szinten.

2017. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem nem... nem vagyok beteg es boven eleg ennyi eldonteni hogy mukodne e vagy sem. Nagyon tetszik benne hogy barmivel lehet vele poenkodni es nem olyam konnyen sertodo mint egyes lanyok. Ez az ami nagyon bejon benne szoval nyitottan,szabadon beszelhetek hozza ez a legfontosabb. Es igent mondana. Nem tudom ki mit gondol rolam itt,de az rosszul gondol
2017. máj. 14. 16:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Na jo ez csak net igaz hulye is a kerdes... de en arra is del vagyok keszulve hogy lehet eloben pofara eses lesz es minden mas lesz
2017. máj. 14. 16:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg egy hét után elmondani neki,csak eljeszted vele.Egy lánnyal nem így működnek a dolgok:először beszélgetés,utánna találkozás,utánna egyre jobban megismerés és végül fel lehet hozni a komolyabb témát is.
2017. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De mivan ha vegig azt varja hogy leirjam neki? Mondom az elozo csaj azt varta hogy leirjam... en meg direkt nem tettem azert mert eloben akartam
2017. máj. 14. 16:20
 7/14 anonim ***** válasza:

1 hét alatt krv.ára nem lehet eldönteni. Idáig 4 kapcsolatom volt,tudom,miről beszélek. ÉRETT kapcsolatról beszélek, amire ránézésre nem vagy képes.

Egy embert nem lehet megismerni egy hét alatt, még a macskámat se bíznám rá.

2017. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na jolvan akkor nem mondom el
2017. máj. 14. 16:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Es mi van akkor ha baratzonaba kerulok igy arra nem gondoltok? Aztan cseszhetem az egeszet...
2017. máj. 15. 06:39
 10/14 anonim ***** válasza:

#9: Egy hét alatt az ember semmilyen zónába nem kerül.

Amúgy ha a lány is akar majd valamit, nem fog barátzónába tenni, ha nem akar semmit, akkor úgyis oda fogsz kerülni, ha szerelmi balladát írsz neki.

2017. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!