Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolja azt hogy en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja azt hogy en nem szeretem? Rosszul esik.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiut es azt mondta o is engem, viszont o azt hiszi hogy en nem.

Multkor taliztunk es tok jo volt megolelt meg megpuszilt.

Mondtam hogy mennyire orultem meg minden.

De nem hiszi el... ez miert van? Vagy o nem szeret es igy akar lekoptatni? De kozbe meg aranyos velem. Nem tudom segitsetek en tenyleg szeretem! Mindig mondom neki de nem hiszi el. ;(

17/l


2017. máj. 10. 19:56
 1/9 anonim válasza:
100%
valószínűleg önbizalomhiányos a srác
2017. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az kicsit de ennyire? Nekem mar rosszul esik hogy ennyire ezt erzi pedig mindig mondok neki cuki dolgokat.. :/
2017. máj. 10. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos. Tudasd vele amikor csak tudod, hogy szereted és mellette állsz. Egyszer kiszakítod ezzel ebből az állapotból.
2017. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig olyan helyes meg minden nem ertem miert..
2017. máj. 10. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor sétáltok szorosan fogd a karját, puszild meg tök random időpontokban, vidd el valahova és ha olyan helyre mentek felezetek (mármint a fizetésnél) stb....
2017. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy engem is bizonytalanna tesz ezzel.. mert en azt hiszem hogy azert nem hisz nekem mert o sem szeret vagy nem tudom ertitek..
2017. máj. 10. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele hogy szereted! Biztos hogy önbizalom hiányos! Próbálj kezdeményezni. Kérdezz rá, hogy mikor érne rá találkozni... stb. Sok sikert! ☺
2017. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeret. Lehet fél egy kapcsolattól.
2017. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg otthon a családban nagyobb szeretet (+körbeugrálást) kapott eddig pl. szülőktől? És ezért tőled is azt várná?


Nem tudom, lehet, hogy ez hülyeség, nem ismerem a srácot.

2017. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!