Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam a lányról, aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam a lányról, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Elég régóta tetszik egy lány, a személyisége is egyre vonzóbb lett, sokat beszélgetünk már mélyebb témákról is. Igazából teljesen el tudnám képzelni, mint a barátnőmet, minden megvan benne. Gyönyörű, hihetetlen humora van, vevő minden hülyeségre, nagyon intelligens és hasonló az érdeklődési körünk is, és a véleményünk is legtöbbször egyezik -ha nem, akkor nagyon élvezetes, érdekes vitáink szoktak lenni.

Viszont megtudtam róla, hogy valami fogadalma van, hogy házasság előtt nem fekszik le senkivel.

Főleg fiúk. Hagyjam? Vagy mit kezdjek ezzel, nekem alap egy kapcsolatban a testi dolgok.


19/f, 18/l


2017. ápr. 30. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
felejtős az egész ha neked a szexnél kezdődik a kapcsolat... úgy fogd fel ezt hogy elsősorban szellemi és érzelmi társat keresel, másodsorban "szövetségest" aki biztosan segit ha kell, és ezekután jöhetnek a testi dolgok, ami férfi-női kapcsolatban 95%-ban mindig működik.
2017. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem ott kezdődik nekem sem,de azért házasságig?
2017. ápr. 30. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod igen, ki lehet bírni. De ha nem komoly úgy se fog sokáig tartani, azt meg végképp túl fogod élni. Másrészt ha nem nagyon vallásos és ez másfajta fogadalom akkor lehetséges, hogy idővel meggondolja magát. Mindenesetre egy szimpatikus, számodra "álomnőt" nem hagynék ott ezért. Egy próbát megér ez a kapcsolat, nem?
2017. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben 100%-ig biztos vagy? Egyébként próbáld meg vele. Ha meg odajuttok hogy már történhetne valami akkor majd megbeszélitek.

Teszem azt ,mondjuk már együtt vagytok ,egy olyan szituációba kerültök és vagy megtörténik ,ez esetben nem lényeges az egész vagy szól neked hogy hát heló az van hogy...

Másik lehetséges eset hogy ő valamikor felhozza a témát akkor megbeszélitek.

Szerintem megéri megpróbálni. Meglátod hogy ez mennyire igaz vagy sem ,mennyire komoly köztetek vagy sem.

Ha odavagy érte egy próbát igazán megér. Ha meg tényleg igaz és mondjuk már annyira nem bírod akkor meg majd tudni fogod hogy mikor szállj ki.

De így sose tudod meg.

2017. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem mindenképp megér, ha ennyire tetszik. Először is, kitől hallottad hogy házasságig nem akar lefeküdni senkivel? Addig ne vedd készpénznek, amíg nem ő mondja. Ha ő is így érez irántad, akkor nagyon vallásosnak kell lennie ahhoz szerintem hogy semmit ne engedjen házasságig. Ha nem akar szexet, akkor sokat pettingeljetek, és legyél nagyon figyelmes, elégítsd ki minél többször, előbb-utóbb meg fogja kívánni. Azt nem tudod róla hogy vallásos-e, és ha igen mennyire?
2017. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!