Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy vonatos fiú. Nagyon...

Rebekacsa kérdése:

Van egy vonatos fiú. Nagyon tetszik. Már a nevét is megtudtam. És nem vagyok egoista vagy ilyesmi de sokszor néz, engem. (amikor találkozunk a vonaton. ) Odaszeretnék menni. De mégis mit mondjak? Hisz tök ismeretlen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

nézd, egyszerű: odamész és "hi, sex?"

ennyi ... aztán meglátod, mit reagál.

2016. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, és ha kínosan alakul a dolog, tudni fogod, hogy onnantól kezdve miért fog nézni.
2016. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom, ha csak köszönsz neki, vagy egy összeakadt pillantásnál rámosolyogsz, már azzal is bátoríthatod, hogy megszólítson. Ha mégsem elég neki, akkor megpróbálhatod te is. Kérdezd meg, meddig megy, hol/mit tanul, mutatkozz be neki (hogy ne csak te tudd az ő nevét) :) csak ne legyél túl rámenős, nehogy rossz véleménye legyen rólad..
2016. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el köszönni neki és mindig egy hozzá egyre közelebb lévő ülésre ülj. Így mikor egyszer tök random lehuppansz mellé, köszönsz és egy ,,mizu?"-t megkérdezel, nem fog meglepődni. Csak szépen lassan. Sok sikert! :) (16/l)
2017. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!