Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen csókolóztatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen csókolóztatok először? Hogy volt?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt, még nem is "terevezem", de kícáncsi vagyok, mikor lehet rá már "számítani".


13/L (a korom miatt lehet cikizni, nem érdekel)



2017. ápr. 23. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általánosban csak egy lánynak volt barátja. Ő 14 évesen csókolózott először. Én is alig vártam, hogy velem

megtörténjen.

15 éves voltam. Elhívtam bátyám egyik haverját (akit már több, mint éve figyeltem, olyan kis esetlen, cuki volt <3 ) a gólyabálra. Csinin felöltöztem, sokat táncoltunk, beszélgettünk. Utána beugrottunk a Mekibe enni valamit. És mondta, hogy hazakísér. Amíg vártunk a buszra...ott csókolt meg először. Kedves emlék.

3 hónapig jártunk (utána nekem megtetszett más - akivel össze is jöttem).

Hát, amúgy nekem 13 évesen kezdett el nőni a cicim. És akkor is kezdtek el a srácok, pasik máshogy nézni rám. Meg biztos a hormonok is. Te is érezni fogod, amikor már készen állsz rá.

Csókolózni nagyon jóóóó! :)

2017. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 17. szülinapom előtt két nappal. A barátommal előtte pár nappal jöttünk össze, elkísért a buszomig, ott megvárta velem, és ott. Csak annyi volt a "gáz" hogy abban a buszmegállóban kb mindig vannak emberek, szóval volt egy kis közönségünk is...😅😅
2017. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem pont ma volt😂 13/l

Elsonek bejelentette , hogy megcsokol es meg is csokolt. A legelso bene volt viszont utana meg megcsokolt parszor es az mar jovolt😕

2017. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Béna*
2017. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!