Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csókolóztatok először?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolóztatok először? Várok történeteket iis

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem csókolóztam, de ha a szájra puszi ér (mert sztem nem, de valaki szerint igen), akkor edzőtáborba. 15/l
2017. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen csókolóztam először az akkori barátnőmmel akivel egy hónapig jártunk asszem.

Elvittem a városban a kedvenc helyemre ami egy magaslat és látni szinte az egész várost, néztük a kilátást, beszélgettünk átöleltük egymást és megcsókoltam a lányt. Hosszú csók volt tartott vagy 10 percig. :) Nem akartam abbahagyni :) (F)

2017. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RickyPowa válasza:
Az oviba,5-6 éves voltam.Artúrnak hívták és tőlem lentebbi csoportba volt.Piszok rossz gyerek volt,igazából nem is nagyon csíptem.:)Bújócskáztunk az udvaron,be voltak ásva állítva földbe ezek a nagy traktorgumik.Mintha mászókák lettek volna.Na abba bebújtunk,olyan nyelves smárt nyomtunk hogy szerintem az óvónéni is azért lett mérges mert irigy lett!Egyből büntibe vágtak persze elmesélték anyuéknak még ma is hallgatom.Azért lett szerintem minden kóbor kutya macska bicikli elnevezve Artúrnak!:)
2017. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 évesen, buliban... Még csak nem is igazán emlékszem Nem örülök, hogy így történt az első csókom, de próbálom a pozitívan nézni, legalább már igazán jól csókoltam mikorra számított. Bár még mindig várok arra a csókra ami tényleg feledhetetlenné válik természetesen a megfelelő személy által :D
2017. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deniel9 ***** válasza:
Oviban , volt egy Csinszka nevű lány akivel együtt voltam. Alvásidőben egymás mellett aludtunk és ott közöltük egymással hogy szeretjük a másikat..és csókoloztunk aznap egész nap , a nap vége az oviban olyan volt hogy a lány az ölemben volt én meg a széken ültem és ott csókolóztunk mindenki előtt..az ovónő rám szólt és apukám jött aznap érte és nézett ő is nagyot de örült neki mert akkor is ilyen nagy "nőcsábász" voltam:) Sose felejtem el ezt..
2017. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 évesen. Viszonylag a sokadik találkozáson történt ugyan is a fiú még nálam is sokkal félénkebb, úgy felment a vérnyomása hogy vérzett az orra is kicsit :D Filmet néztünk aztán egyszer csak adta magát a dolog, szintén jó hosszú csók volt, mint amilyet már előttem is írtak.

Most leszünk 3 éve együtt :)

2017. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 évesen történt, akkor már 4 éve jártunk. Én szerettem volna már kipróbálni. Szóval nagyjából annyi volt, hogy bedugta a nyelvét a számba.. aztán rájöttünk, hogy ebben nincs semmi jó.. Osztálytársam volt.
2017. ápr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ~baby~ válasza:
16 évesen egy sokkal idősebb fiúval akit nem is szerettem es nem is voltunk egyutt..hat őszintén nem tudom hogy alakult ez igy es igy vissza gondolva kicsit bánom hogy akkor nem egy fontos személlyel történt de mostmar minegy. :D
2017. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!