Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet melltartó alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet melltartó alatt tapizni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 4 hónapja vagyunk együtt, relatíve rég óta tapizom a mellét pólón keresztül (3 hete). A kérdésem az lenne hogy szerintetek mehetek-e már póló esetleg melltartó alá? S innen kb mennyi idő a bugyiba nyúlásig? Vagy mindez lánytól függ?

#barátnő #tapizás #fogdosás #melltartó alatti
2017. ápr. 17. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Teliholdkor, ezek a kérdések egyre jobbak, hááát nem logikus van egy átlagos időkorlát mindenkin , hogy mit mikor szabad és nem az ember dönti el, én szerencsétlen meg azt hittem szabad akaratunk van, de hála neked beláttam, hogy mindenki egyforma, köszönöm hogy felnyitottad a szemem.
2017. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő. Én barátnőmmel 1,5 hónap után lefeküdtem ( mielőtt összejöttünk fél éve már ismertük egymást és mindketten 18 évesek voltunk, ezt megjegyzem ). Van olyan ismerősöm, aki egy évig együtt volt a barátnőjével úgy, hogy csak tapiztak ( ez is középiskola volt, de srác 18, lány 17 éves volt ). Lehet engedi ha megpróbálod, lehet megállít. Próba szerencse, te ismered a barátnőd.
2017. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Dugd már meg haver :D

mire vársz?

2017. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A reakcióiból induljál ki. Ha tetszik neki és ő is simogat akkor próbáld meg először a pólóját levenni, majd utána a melltartót is, de adj neki időt a kettő közt. Bugyiba csak a sikeres melltartólevétel után nyúlj, persze nadrágon keresztül már ott is próbálkozhatsz, de nézd közbe az arcát, mennyire tetszik neki. Nőtől/lánytól függ, ki mikor mennyire áll készen a következő szintre való lépéshez. Legyél türelemmel... :) 21L
2017. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Hány éves vagy?
2018. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!