Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ő okos én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ő okos én meg kevésbé:/?

Figyelt kérdés
Ő gimibe kitűnő, több nyelvvizsgával rendelkezik, nekem van egy szakmunkásbizim, msot érettségizek és buta vagyok :c
2017. ápr. 15. 19:30
 1/5 anonim válasza:
31%
Nem az eszedbe fog beléd szeretni hanem a személyiségedbe ;)
2017. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1: Azt ne feledd,hogyha valaki intelligens (cseréljük le az okos szót....) , akkor az intelligensebb embereket fogja előnyben részesíteni, főleg egy párkapcsolatban, mert hosszú távon ez az egyik legfontosabb. Nem beszélve arról,hogy ez a személyiséggel is összefügg.


Ezzel most nem a kérdezőt akarom "lealacsonyítani", mert nem én állítottam róla,hogy buta, hanem önmagáról.

De reálisan kell látni a dolgokat.

Mellesleg a buta ember saját maga tehet arról,hogy az lett, ami. Kivéve persze, ha valami tanulási akadályozottsága van.


A buta ember tud fejlődni , ha akar! Az intelligencia nem csak az iskolában tanultakat tükrözi. Ha valaki olvas (és nem újságot, hanem regényt vagy tudományos könyveket), érdeklődik a világ dolgai iránt, illemtudó, próbál valahogy művelődni,és ért is valamihez (márpedig a szakmunkások olyan szakmákat tanulnak, ami gyakorlatias és igazán profi szaki lehet belőle), akkor az már nem igazán lehet buta.

2017. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd le magad! Ha buta lennél, ennyit sem tudnál letenni az asztalra. Az intelligencia nem az iskolázottságon múlik
2017. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Műveld magad :3 Olvass sokat, nézz értelmesebb műsorokat, kérd meg a srácot hogy magyarázzon neked pár olyan dologról ami őt érdekli, te meg annyira nem vagy jártas abban a témában. 17/l
2017. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú :'D
2017. ápr. 19. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!