Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem tudom eldönteni hoyg tetszik e?

Figyelt kérdés
Még csak neten beszéltünk, és van olyan kép amin bejön, de van ahol nem :/
2017. ápr. 15. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne a külseje miatt dönts, találkozz vele párszor élőben, ott derül ki milyen, hogy tetszik e, az ha Ő fogja a kezed :)

Majd kiderül :)

2017. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Élőben majd eldől. A való életben nincs retusálás, se jól beállított kép. Akkor majd tudni fogod.

Ez nem döntés kérdése

2017. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de szeretem, csak zavar hogy nemtudod eldönteni hogy szép e, vagy csak kevésbé :o
2017. ápr. 15. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor nem mindegy?
2017. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, jólenne egy valós képet elképzelni róla :'D
2017. ápr. 15. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg találkozz vele :D
2017. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találkozzatok. Kérdezhetek? (Tudom hogy ez is egy kérdés volt)
2017. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szereted? Nem is találkoztál még vele élőben, ne nevettess. Lehet,hogy élőben olyan, hogy a hátad közepére sem kívánnád, szóval csak lassan..
2017. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!