Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Nem tudom eldönteni hogy tetszik-e.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jóba vagyok. Olyan barátság, de barátnőm mondta, hogy úgy látja, mintha a fiú többet akarna. Sokszor megérint meg sokkal többet foglalkozik velem mint úgy általában másokkal stb. Viszont én nem tudom mit is érzek iránta. Ha egyedül vagyok sokszor rágondolok, hiányzik, és jó lenne vele lenni. ha viszont meg vele vagyok akkor először jó érzés, megnyugvás hogy vele lehetek, viszont utána meg olyanokat gondolok hogy nem tetszhet, pont ő?, meg ilyenek. Nem fog el az a furcsa érzés, ami az embert szokta, ha szerelmes, ha vele vagyok. Most akkor mi van velem? 15/L

2016. szept. 14. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem mersz neki kinyílni.Mivel nem vagytok még együtt,ezért,nem is fogod azt a hű de nagyon szerelmes érzést elkapni,mert így lekorlátoz az,hogy de vajon ő szeretne-e veled kapcsolatot,vagy csak simán nagyon közel álltok egymáshoz.Meg hogy akkor ő miért nem lép.

Ezt nektek kell megbedzélni!

18/L

2016. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*megbeszélni
2016. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tetszik és a szerelmes vagyok belé között nagy különbség van. Ezt viszont mi nem tudjuk eldönteni hogy te hogy érzel. Bár ha gondolkodsz rajta tuti érzel valamit iránta. Szerelmet is akár.
2016. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, abszolút igaza van az előttem kommentelőnek abban, hogy lekorlátoz a bizonytalanság és abban is, hogy tetszés és szerelem között sok van. De az, hogy a másik fél mit érez irántad az a törődésből, a beszédéből vagy egy egy mosolyból is kiderül. Meseszép dolog a szerelem, szerintem érdemes adni neki egy esélyt! :)

Te vagy az Petra? :D

2016. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!