Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek ennyire prűd?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek ennyire prűd?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szerintem nagyon prűd vagyok, és hiába szeretnék rajta változtatni, nem tudom hogyan kellene. azt értem prűdség alatt, hogy például nagyon zavar az is, ha a páromnak már volt előző barátnője (vagy barátnői) és őket is csókolta, fogdosta. És én sem szeretek megfogni férfi nemiszervet, vagy esetleg a számba venni, mert túl undórítónak találom. hogyan lehetne ezen változatni? (nem volt még barátom, csak most van egy... ez is lehet az oka?)

2017. ápr. 14. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem prűd vagy, hanem éretlen. :)
2017. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól meg kéne téged ba*ni, hogy ráérezz a fa*ra és elszálljon a prűdséged! :D

Írj rám, ha megmozdult odalenn valami! ;)

2017. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!