Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Általánosba csak gép előtt ültem nem beszéltem szinte egy lánnyal se. Mióta középsuliba kerültem elkezdtem a lányok társaságát is keresni. Úgyanúgy szeretek a gép előtt ülni, programozással meg ilyenekkel foglalkozni de nem 0-24-be. Rendszeresen beszélgetek a valóságba a lánybarátaimmal, ha nincs lehetőségem akkor facebook-on vagy skype-on. A valóságba nem sok alkalmam van mivel falusi vagyok és nem nagyon járnak buszok hétvégén :P. Szokták mondani hogy tök jó a tásaságomban meg minden de azért szeretnék biztosra menni :D.

Ja és az zavar titeket ha nagyon érdeklődöm az informatika után? (mellette azért sportolok és zenélni is tudok)



2017. ápr. 13. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
volt egy ilyen ismerősöm, aki becserkészett egy eléggé jó illetve népszerű csajszit.:D
2017. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mással is foglalkozol úgy jó. Ha mindig csak gépeznél akkor nem nagyon jönnél be a lányok többségének.
2017. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy fiú ért a gépekhez mert én ebben elég nagy hátrányt szenvedek és vonzónak találnám ha tudna segíteni ilyen téren.

Azon kívül ha egy fiú kreatív az szerintem sok lánynak jön be (nekem legalábbis) mert mellettük izgalmas az élet.

Szerintem van esélyed : )

2017. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen fiú, mert engem meg a film/videó vágás érdekel. Ha a gép világából azért ki tudsz szakadni akkor abszolút jó véleménnyel vagyok. 16/L
2017. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!