Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a félénk fiúkról?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi!

2016. júl. 25. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem picit idegesit, hogy mindig minden lepest nekem kell megtennem, mert o nem meri meglepni. Viszont egy mertekig cuki :) 15/L
2016. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért bukok a félénkebb srácokra mert nem vágnak fel annyira, nem olyan beképzeltek és nem jellemző rájuk az a tipikus nyomulás amit én nagyon utálok. Persze vannak olyan félénkek legalább is az én meglátásom szerint akik egy idő után már túlzottan sokszor keresik a lányt, ami egy idő után már sok tud lenni és idegesítő is.

Én barátom is az a félénk típus főleg akkor ha olyan lányt nőt lát aki neki bejön. Ha olyan lányt lát aki nem igazán jön be neki vele nagyon határozottan tud beszélni és nem is félénk nála.

Én amikor megismerkedtem vele eleinte iszonyat félénk volt, mellé ültem le a buszon és valamit kérdeztem tőle de nagyon remegő hangon válaszolt és eléggé zavarba volt. Akkor megnyugtattam hogy nincs semmi gond nyugodjon meg nem fogom őt megenni :D Jó pofát vágtam hozzá és ő is akkor felszabadultabb lett. Nagyon bejöttem neki azért volt zavarba főleg hogy teljesen más miatt szólítottam le. Aztán elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni utána felvettük egymással a kapcsolatot 3 hét után 2 hét gondolkodási idővel nagyon összeszedetten elhívott randira. Én nagyon örültem neki, el is mentem felöltöztem csinosan, pedig úgy beszéltük meg hogy a helyi gyors kajáldába megyünk mert ott nagyon finom a hamburger utána sétáltunk, beszélgettünk, de nem igazán mert lépni. A harmadik randinkon már nagyon láttam rajta szinte már az arcára volt írva hogy lépni akar, meg akar csókolni a kezemet is remegve fogta meg és nagyon izgult, izzadt minden baja volt szegénynek de olyan aranyos volt hogy akar tőlem valamit hogy már picit lökdösnöm kellett mert nem igazán értett a jelzésekből. Aztán amikor elköszöntünk egymástól akkor adtam neki az arcára két puszit így köszöntünk el, de akkor ő átkarolt engem de nem mert megcsókolni pedig nagyon akarta már meg én is már vártam hogy na szedje össze magát de végül nem bírtam kivárni és megcsókoltam. Utána már egyre felszabadultabb és lazább lett a társaságomba. 2 hónap járás után feküdtünk le, akkor ott már voltak helyzetek amikor félt, bepánikolt és szinte remegett meg nem bírta elengedni magát. Akkor ittunk egy pohár bort hogy picit ellazuljunk mert bevallom én is izgultam. Akkor elmondta hogy még szűz, nem tudja hogy milyen mert előtte csak orálisan volt szexuális viszonya egy lánnyal a volt barátnőjével aki házasságig várni akart a szexel. Nagyon meglepődtem ezen mert mégis 2 évig volt együtt a volt barátnőjével és külsőre nem tűnt egy olyan lánynak aki vallásos és vár a szexel házasságig, egyszerű átlagos szép lány volt a barátnője ezért nem értettem miért ennyire félénk mert elvégre őt is valahogy feltudta szedni. De lényegében pár alkalom után amikor összeszoktunk azóta már minden rendben, nem félénk már velem kapcsolatba de mégsincs elszálva magától mint egyesek.

2016. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tüneményesek 14/l
2016. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!