Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a félénk fiúkról?

Figyelt kérdés
Nekem agyamra mennek.
2014. dec. 6. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Neked miért mennek az agyadra? Ha félénk egy fiú az jobbára megszólalni sem mer, sőt rád nézni sem. Igaz vannak olyanok is akik valamivel bátrabbak de őket már nem nevezném igazán félénkeknek.


De szerintem nincs velük baj, engem nem idegesítenek, szerintem aranyosak, már amelyik :)

2014. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ezért idegesítenek, mert nem mernek megszólalni sem. Milyen férj és apa lesz az ilyenekből? Bebújik asszony szoknyája mögé?
2014. dec. 6. 12:32
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kifejezetten aranyosak, és én pont hogy pozitívnak találom, ha nincsen nagy arca.^^
2014. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak akik engem is idegesítenek , de általában aranyosnak találom ha egy fiú félénk:)
2014. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább azok az emberek mennek agyamra, akik beképzeltek, pedig nincsen mire.

A félénk fiúk nem hiszem, hogy valamit is ártottak neked.

2014. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon törd a fejed, hogy belőled milyen anya lesz!
2014. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

"Pont ezért idegesítenek, mert nem mernek megszólalni sem. Milyen férj és apa lesz az ilyenekből? Bebújik asszony szoknyája mögé?"


Engem meg a hozzád hasonló idióták idegesítenek. Attól, hogy valaki még nem extrovertált, nagypofájú, bunkó, társaságközéppontja alfahím még lehet remek férj, és csodás apa. Én világ életemben félénk fiatalember voltam, jelenleg végzős vagyok, egy olyan egyetemen ami a világ egyik legkeresettebb szakmáját adja, és a gyakorlati helyeimen nagyon elégedettek szoktak lenni a munkámmal. Tehát el tudom tartani a családom. Az igazamért bármikor kiállok, amikor érdemes, de hülyékkel és bunkókkal nem fogok leállni vitatkozni, mert nem megyek le arra a primitív szintre. A leendő családomat pedig az életem árán is megvédeném.

Ami viszont nem vagyok, nem verem a mellem mint a sok lányok szemében félisten alfahím gorilla, nem kötekedek az utcán, nem alázom meg a gyengébbet poénból, nem feltűnősködöm. Tudom ez nem menő, mert ti csak azt tudjátok értékelni aki úgy viselkedik, mint egy agresszív állat.

2014. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem a legbátrabb a párom,de nem is tutyimutyi.

De a kérdésedre válaszolva,én inkább a semmire egoista,nagyképű,flegma srácoktól kapok agybajt,akik azt hiszik hogy bármikor bárki az övék lehet.

2014. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire félénk. Egy bizonyos szint felett már beteges, és az engem is idegesít, de ismerek pár nagyon kedves, vicces félénk srácot, akiket kifejezetten kedvelek és aranyosnak találok, pont a félénkségük miatt:)

Az önbizalomhiányos, önsajnáltató fiúkkal nekem inkább azért van bajom, mert lányként ugyan, de én is ilyen voltam sokáig, és azt hiszem, kicsit későn jöttem rá, hogy ide változás kell bármi áron. Ha ilyen embereket látok, mindig ideges leszek, és rájuk akarok kiabálni, hogy "addig mássz ki abból a gödörből, ameddig tudsz!", de ha meg is teszem, nem érek el vele túl sokat, eszük ágában sincs tenni semmit. Nem jó érzés a társaságukban lenni, lehúznak.

18L

2014. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félénk vagyok a lányoknál, de simán le merem fogadni, hogy az utcán a legtöbb "nagymenőnél" sokkal előbb meg tudom védeni magam. Most akkor kiből lesz a szar apa?...
2014. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!