Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a félénk fiúkról?

Figyelt kérdés
Nekem agyamra mennek.
2014. dec. 6. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, nagyon jó érzés, amikor egy félénk ember annyira tart, hogy megbízik benned és kinyílik neked. Legalábbis jobb, mintha mindent megtudsz róla az első két percben és már nincsenek kellemes meglepetések a személyiségét vagy bármit illetően. :)
2014. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha egy fiú félénk. Legyen már egy kis önbizalma, legyen egy kicsit "menő". Persze itt nem a felnyírt hajú páwákra gondolok, akik maximum a ronda szövegek rappeléséhez, a beszólogatáshoz és az önfényezéshez értenek, hanem olyanokra, akiknek van humora, jófejek és lehet velük hülyülni.


16/L

2014. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sokan félreértettek, ez részben az én hibám, de látom mások értették, hogy mire gondolok. Engem a félénk, mindig zárkózott, szeretteiért kiállni nem hajlandó fiúkról beszélek. Szerintem a magabiztosság pedig nem feltétlenül jár együtt a bunkósággal, viszont látom néhány bunkó félénknek gondolja magát. ;)
2014. dec. 6. 20:54
 14/15 anonim ***** válasza:

"viszont látom néhány bunkó félénknek gondolja magát. ;)"


Csak a te személyednek szólt kérdező. :-P

2014. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben,ez is egy vélemény.
2014. dec. 6. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!