Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon előre ki volt tervelv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon előre ki volt tervelve? Mi volt ezzel a célja?

Figyelt kérdés

Ma fogászaton volt az osztály. 2 váróteremszerűség volt a rendelőben. Egy konkrétan a fogorvosi szoba előtt,egy másik meg egy kicsit odébb. Én meg a barátnőim a közelebbinél ültünk le,a fiúk meg a hangosabbak a távolabbiban. Egyszerre 3 főt hívtak be,és az o.f.ő mindig összeszedte a soron következő gyereket. És az egyik fiú hirtelen leült a mellettem lévő székre,mire odajött egy lány,hogy igaz,hogy neki van barátnője,meg hogy xy látta őket sétálni kézen fogva,és milyen édesek voltak stb. Látszott rajta,hogy kicsit zavarban volt,és mosolyogva mondta,hogy nincs barátnője.

Most ez így mi akart lenni?Lehet,hogy a lány be volt szervezve,hogy mondja ezt?


2017. ápr. 11. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondold túl. Gondolom a lány csak kimondta, azt amit gondolta fiúról vagyis, hogy mit látott, mert megerősítésre várt a sráctól, hogy jól gondolta-e. Erre a srác meglepődött, mert gondolom nem szeret a magánéletéről beszélni, vagy nem akarta, hogy te megtudd, mert bejössz neki. De ez csak velemeny :)
2017. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se gondold túl. Így a leírottak alapján csak véletlen egybeesés volt hogy akkor és ott beszélték ezt meg.
2017. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!