Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit fogok elérni nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit fogok elérni nála? Meg fog ijedni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,aki régebben egy kicsit bejött(nem tetszett!),de neki nem tetszettem és nagyon lekezelően bánt velem,és gondoltam itt az ideje,hogy egy kicsit megszívassam/megvicceljem .

Egy nagy paneltömbben laknak,és ugyan abban a panelban lakik a nagymamám is,mint amelyikben ők,és gondoltam,hogy írni fogok neki több levelet,eleinte csak olyanokat,hogy nagy rajongója vagyok,több éve szerelmes vagyok belé,és hogy pontosan tudom,hogy mikor jár haza,mindig titokban kukkolni szoktam. Később már durvábbakat,de azokat még nem terveltem ki. Hogy ne legyek beazonosítható az írásom alapján,ezért mindig kinyomtatva fogom odaadni neki. Mintha egy rendes levelet írnék,a borítékra rá fogom írni a címüket,csak a feladónál hamis adatokat fogok megadni,és így fogom bedobni a postaládájukba a levelet.

Esetleg ha rosszul sül el a dolog,akkor "megüthetem a bokám"?


2017. ápr. 10. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen, feljelenthet zaklatásért.

Meg amúgy ennek az egésznek mi értelme? Ha szórakozni akarsz ne ilyen gyerekesen tedd

2017. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "lekezelően bánt veled"?
2017. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Oh, és nem beszélve arról, hogy hogyha olyan típus, akkor paranoiássá, teljesen ronccsá változtatod ezzel.
2017. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
#1 és #3: Ez nem játék, zaklatásnak számít... Az meg a másik, hogy ő nem tudhatja, hogy ez csupán a te hülyeséged, kérdező.. Azt hiheti, hogy valaki tényleg zaklatja és ez lelki gondokat okozhat egyes embereknél.
2017. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó: hol írtam, hogy ez játék? Neki ez szórakozás, de mint írtam is, zaklatásnak minősül minden más ember szemében.

A fiú nem fogja tudni mit tett amivel ezt érdemelte. Úgyhogy kérdező: hagyd békén, mindkettőtöknek jobb. Vagy bánj vele lekezelően, de ez már a "túl messzire mennél" szint

2017. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jaj bocsi, azt akartam írni, hogy igazad van, de az lemaradt.. Amit írtam az már csak a saját hozzáfűzni valóm lenne :)
2017. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!