Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek furán vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek furán vagy nevetnek az emberek, mikor elmegyünk pld ebédelni vagy moziba?

Figyelt kérdés

Az emberek furák, folyton azt látom magam körül, hogy pld mikor étteremben adok neki a kajámból és megetetem, akkor vannak akik nevetnek és van akin látszik, hogy nem akar odanézni mégis odanéz és szinte már sír, a barátnőm megjelenésével lehet a gond?


[link]


Sokáig kellett várnom a kiszállítás miatt, hogy végre megkaphassam, de úgy érzem nem őt teremtette nekem a sors, vagy ne törődjek másokkal és éljem a kettőnk boldogságát?


2017. ápr. 9. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez tök aranyos :D és hidd el sose mások véleménye érdekeljen,hanem a sajátod...sz*rd le őket!
2017. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tomi te vagy?

Azt hittem a szemkötős csajodat veszed majd meg. :D

2017. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz barátnő alatt a képpel? Ilyen ruhában van, vagy konkrétan valami babát hurcolsz magaddal? Ez egy életnagyságú párna amivel a nyilvánosság előtt megjelensz, eljátszod hogy él és eteted?


(és felmerül benned a kérdés hogy ebben mi nem normális? Ettől kamu a kérdés)


Minden megoldásnál eléggé adja magát az a magyarázat, hogy az ilyen japán-anime-cosplay akármilyen fanokat mindenki aberráltnak-betegesnek tartja, mert szélsőséges a viselkedésük és megjelenésük is. Nem mindegy hogy veled, vagy rajtad nevetnek.

2017. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!