Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apja tilthatta meg? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apja tilthatta meg? 14/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akivel szerelmesek vagyunk. Az apja nemrég tudta meg. És a fiú azóta furcsán viselkedik. Azt mondta hogy csak viccelt hogy szerelmes belém. És nem foglalkozik annyit velem mint szokott. De ugyanakkor úgy viselkedik mintha még mindig szerelmes lenne belém. Néz, amikor azt hitte hogy valami bajom van meg akart vígasztalni. És viccből mondta hogy a felesége vagyok és van egy gyerekünk. Meg a csajának hívott. És becéz még mindig. Az apja tilthatta meg? És ha igen miért? ( Én barátságos vagyok és mások szerint cuki szóval valószínűleg nem miattam.) Légyszíves segítsetek.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 7. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"És viccből mondta hogy a felesége vagyok és van egy gyerekünk. Meg a csajának hívott."

...............


Szerintem inkább papás-mamást kellene játszanotok:)

2017. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

14 évesen még nem tudhatjátok mi az a szerelem. Főleg a fiúk, mert később érünk.

Szerintem beijedt és meghátrált a srác a közeledésedtől.

2017. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell lenézni mert fiatalok vagyunk. És egyébként a fiú már előtte is tudta hogy tetszik nekem..
2017. ápr. 7. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek róla egy kapcsolat alapja a kommunikáció :) Próbálj vele minnél több időt eltölteni
2017. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Rendben. Köszönöm.
2017. ápr. 7. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem lenézés, mert fiatalok vagytok, szimpla tényt mondott a válaszoló. Már csak azért is, mert túl szabadon használod a "szerelmes" szót. Később ezt is megérted majd.
2017. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
#6 Köszönöm. Legalább te megérted.
2017. ápr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
2. olyan okos vagy hogy 14 évesen miért ne lehetne szerelmes egy fiú? Én 12 éves korom ót együtt vagyok barátnőmmel és szeretem 20/f..
2017. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!