Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írogat rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat rám?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnőm. Nagyon szerelmesek voltunk egymasba de oktober fele nagyon furan kezdett el viselkedni . Nem irt ram messengeren amikor en irtam ra nem valaszolt csak ilyeneket hogy, oke igen , nem , ja. Egy suliba jarunk. Nem beszelunk egymassal semmit se. Ritkan ossze veszunk a suliban kis dolgokon de azokra nagyon el érzékenyül.

Oktoberben azt mondta hogy szüneteljünk es majd felvèteli után meglátjuk hogy milesz. Mostanában március és április között ilyen kicsi üzeneteket rámírt.

Pl. Hogy van egy új macskája (mert a régi elveszett amikor egyutt voltunk) meg volt olyan üzenete is hogy bocsánatot kért valami kis veszekedés miatt. Persze én ezt a szünetet szakításnak vettem mert nem indokolt semmi normális okot rá hogy miért kellet ez a ""szünet"" Segítsetek már hogy mit akar most tőlem ezekkel az üzenetekkel? Minek ír rám ilyeneket ? Azt hiszi érdeklem hogy van egy új macskája? Pont engem?



2017. ápr. 6. 15:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg miért kér bocsánatot egy kis veszekedés miatt amit ő kezdeményezett? 15/f
2017. ápr. 6. 15:51
 2/5 anonim válasza:
Az elején el is mondtál mindent, szerelmesek voltatok. Az ilyen nem múlik egyik pillanatról a másikra, ha tényleg őszinte érzések voltak. Ha ő kezdeményezett veszekedést, nyilván belátta hogy nem volt helyes ezért rosszul érzi magát. Egyértelmű hogy hiányzol neki, azért keres meg téged. Egy fiatal lány elég bonyolult, talán ő maga se tudta megindokolni miért de akkor és ott szünetre volt szüksége. Most hogy átgondolt mindent talán rájött hogy nem akar elveszíteni :)
2017. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még télen talán január körül is rámírt

Hogy szia ,mizu stb..

Es azutan mondta h rosszul esik neki h nem keresem a tarsasagat.Azt is irta messengeren h hianyzok neki de nem szerelembol es nem is baratsagbol. De hát most mit kezdjek ezzel.Flegmázott ""szünetet mondott"" azaz szakitott es azt varja tolem h legyek a lábánál?

2017. ápr. 6. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt várja. De láthatóan túl vagy rajta, szóval szerintem hagyd, ne add be a derekad.
2017. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a problémám sajnos hogy még érzek iránta szeretetet és nagyon hianyzik akármilyen nehéz feldolgozni megsebesítette a lelkem mert nagyot csalódtam benne egy dologért ami aztán a szakításunkat produkálta. Ezt nem szeretném leírni mert nagyon-nagyon hosszú.
2017. ápr. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!