Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? És még mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? És még mi a jelei annak hogy tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban aki kissé félénk az ilyen témákban. Sokszor néz órán és mikor meglátom akkor rám mosolyog és másfelé néz. Nem feltűnően de keresi a társaságom,és megnevettet,vagy ha valamit én nondok azon is nevet. Néha eléggé félreérthető dolgokat mond és elég durvákat is. Ez a jobbik eset. Valamikor ugy viselkedik mont egy ovodás és "piszkál" meg lökdösődik. De aztán megint normális.osztálykiránduláson valahogy mindig egymás mellett kötünk ki,és jókat beszélgetünk.olyankor kicsit zavarba jön és gyorsabban beszél.

Valamint még arra lennék kiváncsi milyen jelei vannak ha tetszem neki?



2017. márc. 29. 20:29
 1/1 anonim válasza:
100%
Ezek pont a jelei. Én se vagyok valami feltűnő ember, de ha tetszik egy lány annak nem mindig mondom el. Hagyom hogy a lány jöjjön rá, ez megadja a varázsát a dolognak. És ajánlani tudom hogy kezdeményezz. A srácoknak tele a töke már a "fiú kezdjen" témával. Nyugodtan dobd fel a témát. Remélem összejön a dolog, ha lesz valami írd le:D 15/F
2017. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!