Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak ha tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha tetszem egy fiunak? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Na szoval,tetszik nagyon egy fiu. De nem tudom,hogy en viszont tetszen-e neki. Most lesz a masodik talink,eloben nagyon ugy tunt,hogy bejovok neki. De kicsit felek ,hogy csak siman kedves akart lenni es baratkozni akar. Amugy chaten nem igazan beszelunk csak ha en irok ra. De akkorse nagyon sokat.


Elso talin jelek amirol azt lehet hinni,hogy bejovok neki:

-kedves,figyelmes volt

-a labfeje felem forditotta,a tenyeret is megmutatta(persze nem direktbol)

-megfogta a kezem,hogy megnezze milyen pici.

-nem szemeztunk melyen,de neha a szemembe nezet majd hirtelen elkapta a tekintetet.

-kihuzta a szekemet,hogy uljek melle.

-kinyitotta az ajtot es elore engedett.

-meghivott italra.

-kerdezett felolem,meselt magarol is.

-meg kerdezte hogy van e fium vagy volt miotta legutobb latott(regebbrol ismerjuk egymast de akkor is csak 2szer taliztunk es szerelmes volt belem,de elutasitottam.)

-a haverjai hivtak el(nem tudom mar hova) de maradt velem.

-aztan haza kisert.

-majd mikor en mentem volna tovabb megalt es nyujtotta a kezet,hogy megoleljen.

-megolelt.


De nem tudom eldonteni,hogy csak kedves akart lenni es baratkozni akar vagy tetszem neki. Ha tetszenek neki chaten is keresne nem? Es tobbet akarna velem beszelni nem? Es nem nekem kene kerni a talit nem?

Nem tudom mit gondoljak.

Szerintetek? 17/l 17/f



2017. márc. 20. 03:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es mikor beszelt gyorsan mondott mindent,kicsit a hangja is remegett. De lehet mert hideg volt:(
2017. márc. 20. 03:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem kizárt, hogy tetszel neki, de az okát nem tudom, hogy miért nem ír. Lehet ő is úgy gondolja, hogy "fuu tetszik nekem ez a csaj, de 1× már próbáltam, akkor nem jött be. Meg amúgy is olyan jó most a barátságunk, kár lenne szétcseszni". Se egyaltalan nem biztos, hogy ezt a gondolatmenetet követi. Lehet csak túlgondoltuk a dolgokat. :) Fiuknal sose lehet tudni :D
2017. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na persze xd kikérem magamnak! A lányoknál sem lehet tudni 😂😂😂
2017. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es szerintetek akkor van eselyem? Nem csak kedves akart lenni?
2017. márc. 20. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:

lányok és mi milyen jelekből tudhatnánk hogy van e esélyünk?


adod a jeleket?

2017. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En kerestem a tekuntetet,mindig kozelebb mente/ultem hozza. Mosolyogtam sokat,mondtam hogy jol nez ki. Mikor megolelt szorosan oleltem vissza(ne ugy hogy fajjon hanem ilyen soha nem engedlek el)
2017. márc. 22. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az ölelős dolog nagyon aranyos (és te is)! Legközelebb tartsd kicsit tovább a karjaidban és nyomj egy puszit neki. Mikre nem figyelsz! (lábfej, stb...) :-) Biztos van esélyed. Sok sikert!
2017. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom:) varok meg par valaszt azert :)
2017. márc. 22. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2017. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
keresem de nem ír vissza:(
2017. ápr. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!