Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha legközelebb látom, meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legközelebb látom, meg kéne szólítanom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, december közepén (jó rég volt már, bevallom) láttam egy üzletben egy srácot. Nekem nagyon megtetszett, és azóta is sokat gondolok rá. Ha látom legközelebb, meg kéne szólítanom?

Valószínűleg ott dolgozott, vagy a szülei miatt volt bent, de a kassza mögött ült, és mikor mentem fizetni, semmi pénzért nem nézett volna rám, úgy gondolom, hogy zavarban is volt. Ez jelenthet valamit?

(A bökkenő az is, hogy nem magyar, ezért ha esetleg megszólítom, és nem beszéli a nyelvet, eléggé beégek.)


2017. márc. 28. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálj vele beszélgetni, igen!:)
2017. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És hogyan kéne megszólítanom?

Még sosem beszélgettem így emberrel, nagyon félek, és amúgy sem vagyok valami merész ilyen dolgokkal kapcsolatban.

2017. márc. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!