Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szerint keveset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint keveset találkozunk?

Figyelt kérdés
Nekem bőven elég ha egy héten egyszer találkozunk, Ő viszont ha tehetné minden nap talizna. Nekem nincs hozzá kedvem. Tudom bunkón hangzik, meg akkor miert vagyok vele, de alapból szeretek vele lenni, csak nekem ennyi elég. Viszont egyszer mondta még a kapcsolatunk elején, hogy neki az nem számít jó kapcsolatnak ha hetente találkozik a lánnyal, de nem tudok magamon valtoztatni
2017. márc. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell megbeszélni! Kompromisszumot kell megtanulnotok kötni!
2017. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom. Ez a heti egy nekem is kevés lenne, bár megérteném ha a barátnőm így akarja. Lehet, hogy a helyedben én minden második héten kedveslednék a pasinak és KÉTSZER találkoznátok.
2017. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell megbeszélnetek, de ha nincs kedved vele lenni, ott valami baj van.
2017. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk egy héten kétszer találkoznátok? Ahhoz hogy működjön , kompromisszumokat kell tenni (jajj de klisé , de igaz). Illetve számít az ,hogy az az egyszeri találkozás mennyire tartalmas , mennyire hosszú.
2017. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom. Kerdeztek uzenetben en 18 baratom 20 eves
2017. márc. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!