Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány sráccal smároltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány sráccal smároltatok már, szüzek vagytok? 16/L

Figyelt kérdés

Én 12 sráccal csak csókolóztam, 1el szexeltem

furi mert a körülöttem lévő lányok szüzek, pedig nem újdonság ilyen korban


2017. jan. 22. 21:57
1 2
 11/15 anonim válasza:

16éves koromban szerintem több mint 12 sráccal smároltam, volt olyan hogy egy este többel is, de ismerkedtem jól éreztem magam, tapasztalatot gyűjtöttem. Nem volt semmi több egyikkel se, utána dumálgattunk egy ideig de nem volt meg a szikra.

Aztán egyszer csak jött egy iszonyat különleges srác akivel már az első pillanatban azt éreztem hogy mi egymásnak lettünk teremtve. Pedig ugyanúgy egy buliban kezdődött az egész, és tessék 3 éve együtt vagyunk és még szerelmesek vagyunk a másikba.

Manapság ez tényleg nem újdonság. Volt aki szerint r***nc voltam, de akik ismertek azok tudták hogy nem.

Vannak olyanok akik az első emberrel akivel csókolóznak összejönnek, és évekig együtt vannak, úgy hogy már rég kihűlt a kapcsolatuk és csak megszokásból vannak együtt mert nem tudják, hogy mással jobb lehet.

2017. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
0 csók és még szűz vagyok (úgy tervezem hogy 18 éves koromig az is maradok) 16/L attól hogy sokan r_bancok mostanában még nem az a követendő/helyes.
2017. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

4 fiúval csókolóztam, ebből kettőt nagyon nagyon szerettem, a másik kettőt nem kellett volna megcsókolnom..


A jelenlegi barátommal veszítettem el.

17/L

2017. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

15 vagyok egy sráccal csókolóztam, vele jártam is. Illetve most alakul valakivel valami...:)

Szűz vagyok (és néhány évig az is szeretnék lenni).

2017. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

4 fiúval csókolóztam. Az első kettővel hiba volt. A negyedikkel máig együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Szűz vagyok, de vele el tudnám képzelni hogy ha nem is most, de később elveszítem.

Remélem segítettem!:) Ha így gondolod, a felpontozásnak örülök :D

16/L

2017. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!