Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszünk egymásnak, de félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszünk egymásnak, de félek elhívni őt valahova 14/f?

Figyelt kérdés

A sztori röviden az, hogy egy ideje tetszik egy osztálytársam,és én is neki(a barátnői is utalgattak rá,ő is adott eléggé egyértelmű jeleket,és olyan üzengetések is kerültek hozzám amiben konkrétan leírja),a probléma mindössze annyi,hogy ilyen téren elég tapasztalatlan és félénk vagyok, és ha el is merném hívni valahova akkor azt sem tudom hogy hova kéne.

Egyébként mindketten 14 évesek vagyunk, és kisvárosban(Szentendre) lakunk



2017. jan. 22. 03:32
 1/2 anonim válasza:
Hivd el kavezni, forrocsokizni ugyis hideg van, vagy csak setaljatok Szentendre nagyon szep hely (es ha fazik akkor esetleg egy olelessel felmelegitheted:P) es ne aggodj hisz tudod, hogy tetszel neki
2017. jan. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ricsi15hun válasza:
60%

GO B


GL


GJ!


Legyél inkább meleg az mindig bejön :)

2017. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!