Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami, vagy feleslegesen kezdtem el reménykedni? Kicsit hosszú lesz, emiatt bocsánatot kérek.

Figyelt kérdés

9.-es vagyok, és van egy fiú évfolyamtársam akivel 2 héttel ezelőtt kezdtünk el beszélgetni. Ő írt rám. Én tudom hogy ki ő élőben, mert már többször láttam, de elmondása szerint ő nem nagyon tudja, hogy én ki vagyok. A beszélgetéseink elején kedves volt, aranyos és jófejnek tűnt, nem annak a bunkó idiótának, mint mostanság a többség. Elhívott kondizni is, de végül nem mentem el, mert szerintem "első talinak" nem igazán lenne jó a kondi, szóval abból semmi se lett, meg annyira nagyon én sem ismertem még őt, mint pl. most, emiatt nem is mertem volna elmenni vele. Mikor írtam neki, hogy biztos "csak arra..." kellek neki, akkor írta, hogy dehogyis, ő ismerkedni szeretne velem, mert nagyon jófej lánynak tűnök. Elkezdett aggódni, hogy talán félreismertem, és olyan..hogy is mondjam..aranyos dolgokat írt, csak ne értsem félre rossz irányba a dolgokat. Azon a héten, mikor elkezdtünk beszélgetni beteg lettem, emiatt nem mentem 1 hétig suliba, következő héten pedig ő lett beteg, szóval csak 1x láttam, mert egyik nap együtt van tesi óránk. Mikor megláttam nagyon elkezdtem izgulni, pedig nem vagyok belé szerelmes, talán csak tetszik. Tudom, hogy oda kellett volna mennem hozzá, de nem mertem. Múlthéten beszéltünk meg egy talit, ami bizonyos okok miatt végül nem jött össze..sajnos. Ezen a héten ismét láttam, de ugyanúgy nem mertem odamenni hozzá. Együtt mentünk a villamoson, és én egy megállóval hamarabb szálltam le mint ő, aztán barátnőmmel elkezdtünk nézni őt, és mikor elment mellettünk a villamos akkor szerintem felismert, mert nagyon nézett engem. Aztán az nap, mikor ez történt elmentünk egymás mellett a suliban, elég közel egymáshoz, talán fél méterre. Annyira zavarban voltam, hogy rá se mertem nézni. Barátnőm jött mögöttem, és ő figyelte a fiút, és állítólag kétszer is rám nézett, egy-egy pillanatra. Szerintem már tudja, hogy ki vagyok. Hétfő óta nem beszéltünk fb-n sem, ma pedig nem láttam a suliban. Nem tudom miért nem keres, miközben olyan jól indult ez az egész.


Sajnos el is kezdtem reménykedni, hogy talán lehet valami, de tudom, hogyha nem megyek oda hozzá, akkor nem lesz semmi.

Viszont azt meg tényleg nem értem, hogy miért nem ír...ha annyira szeretne talizni a suliban, akkor biztos felhozta volna már a tali dolgot..vagy nem tudom.


Mit tehetnék most? Írjak neki fb-n, vagy várjak a csodára, hogy talán majd valamikor összefutunk a suliban és hozzá merek szólni?


2017. jan. 18. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Kisebb dolgokat kihagytam, mint pl. mindig ír nekem szívecskét, vagy már kaptam tőle becenevet is..meg stb.


És egy lényegesebb dolgot is kifelejtettem, mégpedig azt, hogy múlthét előtti héten egyik este horror filmet néztünk. Persze nem együtt, hanem ő otthon, én is itthon és gépről egyszerre ugyan azt a filmet. :)

Közben messengeren telefonon beszélgettünk, és ez végül 2 óra 38 percig tartott. :)

2017. jan. 18. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy azt gondolja,hogy nem érdekeled. A tali is sokszor nem jött össze. Meg nem is mensz oda hozzá. Lehet azt hiszi felesleges neked.
2017. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig nem az. :)

És mit csináljak, hogy ne higgye ezt?

Holnap nem tudok odamenni hozzá, mert gyakorlaton leszek, ami nem a suliban lesz, legközelebb csak pénteken láthatom, de olyan kiszámíthatatlan ez...nem tudom, mikor hol van.

2017. jan. 18. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azt hiszi, hiszen elmész mellette és rá se nézel. Menj oda hozzá nem harap, főleg ha már ennyit beszélgettetek.
2017. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!