Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem átváltozhat utálattá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem átváltozhat utálattá?

Figyelt kérdés

nagyon szerelmes vagyok egy fiúba de ő egy bunkó állandóan oltogat beszólogat és már nagyon idegesítő

nem tusom h mit érzek néha megtudnám folytani

szeretném hogy végre elmúljon ez a szerelem



2017. jan. 7. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

A szerelem és a gyűlölet ugyanazon érme 2 oldala.

Szóval igen.

Viszont nem tudom hány éves vagy, a fiatalabb korosztálynál ez azt is jelentheti, hogy tetszel neki.

2017. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2017. jan. 7. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Át tud változni, és fordítva is lehetséges.
2017. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nemrég estem át egy szakítàson..2 hónapig jártunk és csak hétvégeken találkoztunk mivel koleszos vagyok..majd megcsalt egy 17 éves fíúval..nagynehezen túlestem rajta meg minden..èn pedig megutàltam őt..nemrég volt egy buli és ott volt a pasijával..és a pasija barátjaival..majd a pasija később kihivott a szórakozóhely elè és elkezdett lökdösni..én pedig nem hagytam magam..vissza löktem ő pedig szèpen megvert..eltörte a kisujjam.az oldalamon zúzódások. És később kiderült hogy az exem bekeverte a szart. És igen átváltozhat utálattá :)
2017. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!