Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet szerintetek?

Figyelt kérdés
2-3 hete megismerkedtem egy lánnyal, nagyon sokat beszélgettünk és feldobtam neki hogy élőben is kéne már. Nagyon örült neki és aztmondta hogy mindenképp... Találkoztunk jópárszor, de nem történt semmi....(részben az én hibám) Hiába kerestem a szemkontaktust mindig elkapta a fejét... Valamelyik nap viszont felhívott, hogy nagyon örülne ha holnap kimennék elé a vasútra és utána sétálnánk egyet... Mit gondoltok érezhet valamit ? Én szívem szerint azzal kezdenék hogy lekapom, de nagyon félek a visshautasítástól. 17\F

2017. jan. 7. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Istenem ember! Hát nem egyértelmű. A lekapás nem biztos hogy a legjobb ötlet, inkább mond el neki mit érzel.
2017. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haver nemár! Napnál is világosabb. A csaj tökéletesen tesztel, hogy képes vagy e kimenni elé és megvárni őt. Nagyon aranyosak fog tartani emiatt. Ha kimész, abból tudja, hogy érdekled. Mindenképpen menj ki elé. Elmentek, sétáltok és a végén lekaphatod.
2017. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hogy kimegyek elé természetes... :D az az opció nem játszik, hogy nem találkozok vele :D Igazából el akarom vinni valamerre kávézni vagy ilyesmi (mozi több okból kizárt).. Egyszerűen félek hogy elküld és utána nem lesznek ilyen jo napjaim mikor vele vagyok
2017. jan. 7. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó egyrészt: Miért küldene el? Most mondom neked, hogy elég nagy az esélye annak, hogy össze fogtok jönni. De persze ne éld bele magad nagyon, legyél laza. Aztán ha meg se próbálnád magasabb szintre emelni a kapcsolatotokat, (értem ez alatt a csókot) akkor vagy azt hiszi majd, hogy nem akarsz tőle semmit, vagy amúgy sem akart tőled semmit, (amire kicsi az esély ha randiztazok már és most kihív) akkor meg barátként fog tekinteni rád, ami neked a legrosszabb. Tedd amit kell és ne félj a visszautasítástól. Egyrészt mert nem valószínű, másrészt pedig legalább megtudod, hogy mi a szitu és nem fogod reménytelenül szeretni. Hajra!!!
2017. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő mindent tökéletesen leírt. Hajrá!
2017. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek;) Majd holnap minden kiderül :D
2017. jan. 7. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment?
2017. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!