Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit beszélhetnék vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés

Egy bulin egy sráchoz milyen indokkal lehet odamenni? Már nagyon-nagyon rég ismerem, de nincs közöttünk semmi kapcsolat. Szerelmes vagyok belé és jó lenne valamilyen indokkal odamenni, kellene egy téma, amit feldobhatnék. Esetleg valami trükk, amivel felkeltem az érdeklődését :D

Előre is köszönöm :)

17/L



2016. dec. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, jön e táncolni :D én ezt csinálnám. vagy h kijön e veled piáért a boltba, stb..
2016. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetne ilyennel indítani, hogy pl.: 'nah milyen a buli?' . Nem kell itt nagy ördöngősségekre gondolni :D
2016. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk valami ilyesmi:

- Milyen a buli?

- Hogy érzed magad?

- Van kedved táncolni?

2016. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármit. Megkérdezed, hogy van, milyen a buli, iszunk-e valamit, tetszik-e a zene stb stb. És már el is tudtok beszélgetni. Aztán ezekből majd kialakul valami, nem lehet teljesen megtervezni egy beszélgetést, az majd úgy adja magát.
2016. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!