Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal nincs téma fb-n,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateesz kérdése:

A barátommal nincs téma fb-n, esetleg mondanátok témákat (tanácsokat) amiről beszélhetnék vele? (tov. Lent)

Figyelt kérdés

16/L

tehát én 16 vagyok a barátom fiatalabb nálam...

mikor együtt vagyunk akkor van téma és jól érezzük magunkat, viszont ha már csak a gép mögül beszélünk egymással, azaz fb-n akkor semmi téma nincs egy idő után.

ti miről szoktatok beszélni a párotokkal?



2016. jan. 2. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Az elefántcsontparti polgárháború által okozott csoki drágulásról.
2016. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a párkapcsolatokat nem fb-on kell élni. Nem egy virtuális személlyel van kapcsolatod, hanem egy emberrel. Ha nincs miről beszélgetnetek, akkor nem illetek egymáshoz.
2016. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs témátok ne beszélgessetek. Nem kötelező egymáson lógni. Amúgy meg mindenki másról beszél, és ez kortól, személyiségtől is függ.
2016. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nincs párom de van olyan srác akivel napi szinten beszélünk és szinte bármiről

Hogy vagyunk milyen volt a napunk éjszakánk mi a terv mára milyen hülye sztori történt velünk mi a kedvenc kajánk filmünk sorozatunk hogyan érzünk mitől vagyunk boldogok ki bántott meg hogy vannak a közös ismerőseink milyen votl a munka suli buli a legutóbbi tali.. Akár még az időjárasról is mert külföldön el bármiről tényleg

2016. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Egyenes út ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy belé,akkor tudtok miről beszélni...
2016. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a párkapcsolatokat nem fb-on kell élni. Nem egy virtuális személlyel van kapcsolatod, hanem egy emberrel. Ha nincs miről beszélgetnetek, akkor nem illetek egymáshoz.
2016. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eldobható papírpelenkák hatása a globális felmelegedésre...

Most komolyan: más mondja meg, hogy mivel keltsétek/tartsátok fel egymás érdeklődését?

Ha ez nem megy magától, ott baj van!

2016. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!