Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges erre "féltékenynek"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges erre "féltékenynek" lennem? A barátomnak tetszhet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve járok a barátommal, és 2 éve is ismeri a társaságom, és köztük egy bnőmmel és a pasijával jóba vannak, velük ért legjobban szót, sok mindenen röhögünk együtt. Szép az a bnőm de nem ilyen pcsa lány, normális mint én. Hozzáteszem am ritkán találkozik velük a barátom, de vmiért az az érzésem van hogy csak így külsőre tetszhet neki vagy nemtom, ezt csak annyiból szűrtem le, hogy pont a barátom mellett feküdtem amikor tekert le fbkon és kijelezte h az a bnőm megváltoztatta a profilképét, egy profibb fotós arcképre, és a barátom így mondta hogy "hűha" és ez nem esett valami jól..

tényleg szép azon a képen de akkor kicsit rosszul esett hogy ott előttem hűházott de lehet ezt túl reagáltam. Vagy szerintetek? Tetszhet neki?:/ nap mint nap mondja h szeret meg milyen szép vagyok de akkor se esett ez jól.

19L ő 21F


2016. nov. 24. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
szerintem titokban húzogatja, utána meg rajtad röhögnek.
2016. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Előző kommentelővel nem értenék egyett ha valóban egy 2éves kapcsolatról beszélünk. Szerintem túl reagálod, csak azért mert tetszett neki egy fotó ami szerinted is jó lett az nem jelent semmit, piti dolog ez, felejsd el :)
2016. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Deniel9 ***** válasza:
Egy kapcsolat alap pillére a bizalom. Nálad ez nem-igen valósul meg a leírtak alapján.
2016. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban természetes hogy vannak olyan lányok, akik bejönnek, de nem velük vagy együtt. (Mondom én akinek egy párkapcsolata nem volt eddig) Még ha tetszik is neki a barátnőd, akkor sem kell aggódnod, mert ha téged pedig szeret, attól még esetleg meghatározhatja, kik a szépek. Ha ez egy válasz helyett csak egy logikai csomó lenne, akkor csak gondolj arra, hogy TÉGED vàlasztott.


*3/F

2016. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
veled van téged szeret elvileg, de tetszik neki a lány.
2017. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező

Hűséget fogadott párod nem vakságot.

Szerintem mi nők is meg nézük a jó pasikat.

Ezen kár agyalnod és drámázni.

2018. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!