Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok? Az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok? Az a baj, hogy más vagyok mint a többiek, legalábbis úgyérzem, lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés
Szóval kb közép magas átlagos alkatú fiú vagyok,stöté barna hajam van,vállig érő.Van pár patanásom az arcom pedig kicsit kisfiús,nem túl férfias.Ez miatt nagyon önbizalom hiányos vagyok pláne a lányok terén,a hajam erre még rátesz egy lapáttal mert ugye szokatlan...Belsőleg művész lélek vagyok... verseket írok a parkban,könyveket olvasok főleg romantikus és fantasy-t,illetve már elkezdtem írni a saját könyvem is. Ezek alapján nagyon másnak érze magam mint a többiek és se a barátkozásnál sem pedig a csajozásnál nem vagyok sikeres.Olyan különcnek érzem magam.Ti mit gondoltok?
2016. nov. 21. 20:27
 1/3 $pumika$ ***** válasza:
A kisfiús arc szerintem nem rossz (inkább legyél kicsit kisfiús mint konkrét szakállas 14-5 évesen), a vállig érő haj nekem tetszik, a művész pasikat imádják a lányok, más témákban érdeklődsz mint az átlag fiúk, de ez abszolúte nem rossz, és szerintem a világ legkönnyebb dolga barátkozni ha kellőképp állsz hozzá, és a csajozás miatt igazán ne aggódj majd belejössz :))
2016. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem a korodat? Szerintem egyébként egyáltalán nem baj, hogy más vagy, pláne nem ha ilyen értelemben, a leírtak alapján rendesnek es egyedinek tartalak :) A külsődön is arra figyelj, hogy ápolt legyél, hogy most hosszú hajad van vagy "szokatlan"(?) az már nem lényeg szerintem, lesz, akinek bejön.

Konkrét negatívumokat persze nem olvastunk rólad. Ilyen érdeklődési körrel szerintem könnyen szerezhetsz barátokat írókörökön, netes írós oldalakon is akár (tdok egy jót ahol a történeted is publikálhatod) a csajozással meg ráérsz, nem kell azzal úgy sietni! Szóval csak nyugi, meríts némi önbizalmat és éld az életed, egyáltalán nem baj hogy nem olyan vagy mint a többiek.

2016. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17,Azt az író oldalt leírnád?Nagyon érdekelne.Igazából az osztályban mivel önbizalomhiányos vagyok nem jött ösze a barátkozási dolog,de hogy ne nézzek ki teljesen idiótának úgy teszek mintha ilyen emós magányos művészféleség volnék és nem is nagyon foglalkozom a többiekkel,mert nem akarom el rontani,szóval maradtunk ilyen semleges állapotban.Viszont az egyik osztálytársnőm nagyon megtetszett,már vagy 1 hónapja,róla írom a verseim.De mivel önbizalomhiányom van és a leírtak alapján tuti kreténnek tart gondolom esélyem sincs..Negatívumok:Hajlamos tudok bunkó lenni,ha esetleg látom ezt a lányt boldognak akkor hirtelen elfog az érzés h milyen jó lenne,de mégsem jönne össze és akkor nagyon amgamba tudok fordulni,olyan tiszta emós leszek akkor,meg depis versek jönnek.
2016. nov. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!