Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk akik elegánsan öltöznek az iskolában?

Figyelt kérdés
én is elegánsan szeretnék öltözködni mit ajánlotok? 15F

2016. nov. 14. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát, ne nudizz pls!!

pasz ha jó idő van akkor mindig rövidnadrágot és inget veszek fel , de szerntem ez nem elegáns :D öhm szerintem egy normálisabb farmer és egy divatosabb ing mát annak számít, nem? vagy te öltönyben akarsz mászkálni? mert akkor fix, hogy a generációd 98% nagyképű pöc*nek fog nézni téged. én a 2%ban vagyok, mert nem nagyon érdekelnek ilyen apróságok :D de sok sikert a változáshoz, gondolom valaki figyelmét akarod felkelteni


17F

2016. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ajánlom, hogy öltözz úgy
2016. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mik vagyunk mi neked, a Stylistaid?
2016. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne bunkózzatok már vele!


Az öltöny tényleg szexi, de egy iskolában, minden nap abba menni nem biztos, hogy jó döntés.

Az első válaszoló szerintem jól mondja. Egy szép ing és egy jó farmer egy tornacipővel (persze nem olyanra gondolok, ami csupa sár, vagy amit a kutya szájából kaptak ki) lezser öltözet, de mégis elegáns. Az ingnek nem feltétlenül kell begombolva lennie: felvehetsz egy flanel inget, alá pedig egy pólót. (Lány létemre én is szoktam ezt csinálni)

Tetszeni szeretnél egy lánynak vagy magad miatt szeretnél változni?

Még annyi, hogy szerintem az elegánsabb színek a fekete, szürke, barna, sötétkék. :)

Remélem tudtam segíteni, írhatsz privátban is!

17L

2016. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!