Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Divatosan és elegánsab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Divatosan és elegánsabban szeretnék öltözködni miket ajánlotok? 15F

Figyelt kérdés

Jobb szeretem az elegánsabb ruhákat tudok segíteni h mi hova lenne jó? iskola, buli...

Ti melyikeket szeretitek a fiúkon. ing, nyakkendő, zakó, mellény... melyen kombináció állna jól?


(írjatok kort és nemet is légyszi!)



2016. nov. 9. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, ha egy fiún ing (mintás, kockás, sima, mindegy), fekete nadrág és férfi csizma van. 18/L
2016. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ing mindenképpen sokat dob egy fiú kinézetén, mondhatni nincs olyan fiú akinek ne állna jól :D Inget bárhová felvehetsz, komolyabb rendezvényre érdemes egyszínűt, de egyébként bármilyen mintásat. Meg van egy fiú osztálytársam, aki minden nap zakót vesz fel az iskolába, ettől sokkal érettebbnek, felnőttebbnek tűnik, és mindenki komolyan veszi. Ennek ellenére én csak kicsit "kiöltözősebb" alkalomkor vennék fel, pl bulizni vagy ilyesmi. Ja, és alá valami egyszínű póló vagy ing.

Remélem tudtam segíteni!:) 16L

2016. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon bejön, ha egy fiú tud mellényt és/vagy csokornyakkendőd viselni. (Mármint nem csak felveszi, hanem illik is hozzá) 18/l
2016. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!