Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék egy kicsit elegáns...

Hogy tudnék egy kicsit elegánsabban öltözködni a hétköznapokban hogy ne nézzenek sznobnak, újgazdagnak? 18/F

Figyelt kérdés
Nem is származom abból a nagy gazdag családból, csak szeretnék egy kicsit komolyabb megjelenést. Nadrág, cipő, felső rész ilyenekre gondolok hogy milyen típusú cuccokat hordhatnék. :)
2011. nov. 8. 21:08
 1/6 anonim válasza:
Egy jó farmerrel, egy lezser inggel komolyabb megjelenést tudsz elérni, ami a korodnak teljesen megfelelő. Nem az az öltönyös design, de nem is a 'pólóspulcsisizomtrikós megjelenés. Ha ezt még megtoldod egy nem sportcipővel, akkor siker.
2011. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom mikor egy srác inget vesz fel, nem gombolja be kb a felső két gombot, az ujját pedig feltűri könyékig. Ehhez sportcipő, és szinte bármilyen nadrág szerintem lezseren elegáns. Vagy vegyél fel farmert, pólót, sima cipőt egy kardigánnal, az elegánsabb mint egy sima pulóver, esetleg sportzakó, vagy sima zakó, ha annak is feltűröd az ujját lazább lesz a megjelenés :)

Én odalennék, meg vissza ;)

L/19

2011. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó minőségű bőrcipő, farmer és zakó, vagy télen szövetkabát, pufidzseki helyett.
2011. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szövetkabát, oxford cipő ( a stílusára értem nem kifejezetten a márkájára )

nem hordasz olyan gyerekes és szerintem gáz dolgokat is hogy supra, DC, izompóló, new yorkeres cuccokot kerülöd.

a szövetkabát nagyon jól áll szerintem a pasikon.

2011. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szövetkabát, sál, igen az oxford cipő, elegáns karóra, egyenes szárú nadrág(nem répa!).
2011. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyjából hasonló az ízlésünk, mostanában kezdem el ilyen cuccokban járni, de fejben már régen megvolt!


Ahogyan én szoktam öltözködni: Jelenlegi évszak:


-Elegáns bőrcipő

-Nadrág: Sokak által "ünneplő nadrág"-nak nevezett. Ezt magamnak készíttetem, van vagy 10 ugyanolyan szabású nadrágom, már ismernek, csak megmondom milyen színben kérem, és csinálják is. Szürke, fekete, apró csíkokkal.

-Egy szép öv

-Szolid ing, ZARA stb., + öltöny-szaküzletekben is lehet jó ingeket kapni.

-Valamilyen jó óra

-Szövet kabát, fekete sál apró csíkokkal.


És készen is vagyunk! Ha tudok valamiben segíteni, írj!


18/F

2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!