Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért áll a mai 17-18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll a mai 17-18 éves fiúk döntő többsége egy kiscsoportos értelmi szintjén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik barátnőm tetszik egy srácnak, (jóban vagyok a legjobb haverjával, ő mondta meg nekem azzal a feltétellel, hogy nem adom tovább a csajnak, hogy a bejön neki) de kb úgy fejezi ki az érzelmeit, mint egy 5 éves... Folyamatosan cs*eszegeti szegényt csajt, beszólogat neki (nem csupán "flörtölés" szerűen), rácsapja az ajtókat, ha véletlenül utána menne be valahova, a radírjával próbálja fejbe dobni, sbt, mint egy értelmileg visszamaradott bölcsődés...

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni miért gondolja úgy, hogy ezzel imponálni tud neki, miért hiszi azt, hogy a k*csögséggel elnyeri a tetszését pláne, hogy a barátnőmnek alapból se túlzottan az esete, ezek után meg egyenesen utálja.

Mit kéne tennem?



2016. okt. 28. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ez 1 eset, nem döntő többség
2016. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyszerű: ha barátnődnek úgyse tetszik, akkor úgyse jönnek össze


ja és egy esetből ne általánosíts hogy minden fiú ilyen :)

2016. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!