Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van, tényleg szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van, tényleg szerelmes, hogyan "vakarjam le" magamról?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe egy éve szerelmes voltam és ő is belém de nem mondtam el neki mert még kicsik voltunk..Most kilencedikesek vagyunk és folyton csúfol mindig beszól valamit sokszor mondogassa a nevem csak úgy sokat piszkál és néha olyan kedves de ilyenkor nem...Barátnőm aztmondja hogy szerelmes belém és már nem tud mit csinálni...Nagyon gyerekes és csúnya is meg nem olyan mint az ideálom na meg nekem más tetszik...15L
2016. okt. 27. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad már végre, vagy csak hagyd figyelmen kívül. Megakar bántani és ha nem figyelsz rá attól nincs rosszabb.
2016. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!