Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ha megkérdezitek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ha megkérdezitek egy lány barátnőit, hogy a lány akit pár napja folyton bámultok hogy hívják, akkor mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Mondjuk lehet, hogy csak hasonlított valakire vagy csak szimpatikus neki. Most kezdtem a gimit és van egy fiú aki az utóbbi napokban folyton nézett. Azt nem tudom hányadikos, csak azt, hogy hogy hívják és hogy tuti, hogy idősebb nálam. Ma amikor indultunk ki ebédszünetben a barátaimmal én előre mentem és elmentem a fiú mellett és utána jöttek a barátaim és mondták, hogy a srác megkérdezte, hogy hogy hívnak engem. Nem akarok belemagyarázni semmit, csak kíváncsi vagyok.:D

2016. okt. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi volt, lehet mert tetszel neki, vagy lehet mert egy barátjának tetszel. De szerintem a második.

Hányadikosok vagytok?

2016. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki szerinetm
2016. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én kilencedikes, de őt nem tudom sajnos.:/
2016. okt. 27. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősének tetszel
2016. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Várom még őket!:)
2016. okt. 29. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezte,hogy hogyan hívnak akkor ÉRDEKLŐDIK IRÁNTAD!!! :D

Sok Sikert!!! :)

2016. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!